ביממה האחרונה רץ ברשת סרטון ובו נראה צעיר מאילת בשנות ה-20 לחייו מותקף בידי שוטרים. לטענתו, השוטרים הפעילו כוח רב כלפיו ובשיחה עם חדשות 2 הוא סיפר על השתלשלות האירועים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"הרכבתי את הבן של חבר שלי על הכידון של האופניים", אמר הצעיר. "עברתי בטיילת, והוא (השוטר) טוען שהוא קרא לי, כאילו, שאני אעצור. עכשיו, לא שמתי לב לשוטר, המשכתי לנסוע ואז הוא בא אליי מאחורה עם הניידת". לדבריו, הוא מודע לכך שאסור היה לו להרכיב פעוט על האופניים החשמליים, אבל טוען שהכוח שהופעל נגדו היה אגרסיבי.

"הוא נכנס, קרא לי, ראיתי אותו, עצרתי", טען הצעיר. "הוא התחיל לדבר אליי מלוכלך. אמר 'אני אשבור לך את הפנים' ופתאום הוא הרים עליי ידיים, ויש קטעים שלא מצולמים והוא הרים עליי ידיים. ברחתי לו בגלל שהוא התחיל להרביץ לי. אמרתי מה, אם אני אשאר כאן אני אקבל עוד מכות. אז ברחתי והוא צעק לי לעצור, ואז הוא הרביץ לי עוד פעם. עיקם לי את היד ופרק לי את הכתף פעמיים, ותוך כדי שהוא פורק לי את הכתף הוא עוד ממשיך להרביץ לי, עיקם לי את היד, כמעט שבר לי אותה. הוא דחף לי את הראש לשמשה של האוטו שם".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "המקרה הנראה בסרטון ייבחן על ידי גורמי הפיקוד והמשמעת של המשטרה. כמו כן, החומר יועבר על ידי המשטרה למחלקה לחקירות שוטרים לחקירת האירוע. משטרת ישראל מוקיעה כל מעשה אלימות או שימוש בכוח שאינו סביר. מעשים אלו אינם עולים בקנה אחד עם ערכי המשטרה".