החשוד באונס על רקע לאומני בבית המשפט
החשוד באונס בבית המשפט | צילום: חדשות 2

כשברקע הפארסה המשפטית לפיה האונס שעברה אחותו היה ממניעים לאומניים - או שמא לא, אחיה של הנערה הלוקה בשכלה שנאנסה מדבר: "אנחנו עוברים תקופה מאוד קשה, אני כרגע מתעסק בלתמוך באחותי וגם באמא שלי, סיפר האח לחדשות 2 Online. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"זאת תקופה מאוד לא פשוטה גם בשבילה", הוסיף, "אנחנו רוצים לתת למשטרה לעשות את עבודתה בשקט ולשים את הדבר הזה מאחורינו. מה שחשוב לי זה שאחותי לא תפגע יותר ממה שנפגעה ולא להפריע לחקירה".

אחיה של הנאנסת סירב להתייחס לסאגה היום בבית המשפט במהלכה ביקשה המשטרה להסיר את הסעיף הקובע שהאונס בוצע מטעמי שנאת יהודים - אלא שבתום הדיון, ביקשה להחזירו. אחיה של הנאנסת סירב להתייחס לסאגה סביב הקביעה האם בוצעה התקיפה על רקע לאומני או לא .

88% מהתיקים - נסגרו. אילוסטרציה
מעשה אונס קשה. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

רק אתמול הצהירה דוברת המשטרה מירב לפידות כי האונס הקבוצתי של הנערה הלוקה בשכלה ככל הנראה אינו על רקע לאומני, אך הבוקר, בבקשת הארכת המעצר, נכתב כי המניע למעשים נבע מ"גזענות ועוינות" מה שגרם לבלבול בבית המשפט.

נציג המשטרה ביקש להסיר את סעיף הגזענות ולהאריך את מעצרו של החשוד ב-8 ימים, אך זמן קצר לאחר מכן, בעקבות טלפונים מבכירים במשטרה, ביקש להוסיף בחזרה את הסעיף עד שייעצר החשוד השלישי במעשה. בתוך כך, הוארך עד יום רביעי מעצרו של הקטין שנעצר בחשד למעורבות בביצוע האונס.

החשוד, עימאד א-דין דראג'מה, חשוד בעבירות נוספות של מעשה סדום והתעללות, בעילה ובעילת אישה תוך ניצול מחלת נפש או ליקוי נפשי. הבוקר בדיון בהארכת מעצרו הוא הוסיף להכחיש את המיוחס לו ואמר כי כבר בחקירות הצהיר כי לא עשה דבר. כשנשאל האם הרקע למעשים הוא לאומני, סרב החשוד לענות.