פרצת אבטחה בטינדר (צילום: רויטרס)
אפליקציית "טינדר" | צילום: רויטרס

בית משפט השלום בתל אביב שיחרר היום (חמישי) למעצר בית תושב חולון בן 22, לאחר שנעצר שלשום בחשד לאונס. הצעיר נעצר לאחר שצעירה איתה נפגש דרך אפליקציית ההיכרויות "טינדר" טענה כי אנס אותה. עם מעצרו הכחיש החשוד את המיוחס לו וטען כי המפגש נעשה דרך האפליקציה הידועה בכך שמשתמשיה לעתים מעוניינים במפגש מיני אירעי בלבד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

החשוד והמתלוננת נפגשו בעקבות היכרותם באפליקציה והגיעו לדירה נטושה במרכז הארץ, שם החלו במגע אינטימי. לטענתה של המתלוננת לאחר שהגיעו למקום שינתה את דעתה, אך הצעיר בכל זאת בעל אותה ללא הסכמתה, ולאחר מכן איים עליה שלא תתלונן במשטרה.

בדיון בבית המשפט טען עו"ד דן באומן מטעם הסניגוריה הציבורית כי בין המתלוננת לחשוד היה מגע מיני חלקי וברגע שהמתלוננת ביקשה, הפסיק הצעיר במעשיו. "מעיון בתיק החקירה עולה כי קיים חשד סביר כנגד החשוד לביצוע העבירות המיוחסות לו", קבעה השופטת רונית פוזננסקי כץ שהאריכה את מעצרו עד היום.

בנוסף התייחסה השופטת לטענתו של החשוד בנוגע לאפליקציית הטינדר וביקשה מהמשטרה לבחון את הנושא. במהלך החקירה ככל הנראה עימתו חוקרי המשטרה את המתלוננת עם גרסתו של החשוד, דבר שהוביל לשיחרורו היום בהסכמה למעצר בית.