כלבה מתה נמצאה בעגלת סופר
כלבה מתה נמצאה בעגלת סופר | צילום: שלומית רונן שמעון

חשד למקרה מחריד של התעללות בכלב בראשון לציון: שלומית רונן, תושבת העיר שיצאה בסוף השבוע לטיול עם הכלבה שלה, הבחינה בצד הדרך בעגלת סופרמרקט ובתוכה כלבה מתה כשהיא מכוסה בברזנט לבן ספוג בדם ומסביב לראשה שקית ניילון.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"ראיתי את העגלה מרחוק וכשהתקרבתי התגלה אליי המחזה הנורא", סיפרה רונן בשיחה עם חדשות 2 Online. "ראיתי את הרגליים של הכלבה ואת הזנב וראיתי דם ניגר מהעגלה". בפוסט שהעלתה לפייסבוק ושזכה למאות שיתופים ציינה כי למרות שעלה חשד שמדובר בביצוע פשע, במוקד 100 לא מיהרו להתרגש.

"המוקדן שענה לי השיב בנונשלנטיות 'גברת, אני מעביר את פנייתך למוקד 106, מדובר בכלב!'", כתבה. עם זאת ציינה כי בהמשך יצרה איתה המשטרה קשר והתייחסה לתקרית במלוא הרצינות.

המשטרה סגרה את המקום
המשטרה סגרה את המקום | צילום: שלומית רונן שמעון

"למקום הגיעו ניידות משטרה וזיהוי פלילי, פקחים והשירות הווטרינרי, סגרו את המקום והחלו בבדיקת האירוע תוך כדי איסוף ראיות. במשך שמונה שעות הזירה הייתה סגורה", סיפרה. "אני פעילה בעמותות של בעלי חיים, אני רואה הרבה זוועות, אבל דבר כזה... אני לא יודעת אילו מפלצות מסוגלות לעשות דבר כזה".

מהמשטרה נמסר כי הצוות שהגיע למקום ברחוב הקישון בראשון לציון מצאו את הכלבה כשראשה מכוסה בשקית ניילון. במסגרת החקירה אף עוכב חשוד שנחקר במשטרה ובסיום החקירה שוחרר למעצר בית. במשטרה מדגישים כי החקירה נמשכת.