מאמצי ההחייאה לא צלחו. זירת האירוע
החשודה תובא להארכת מעצר | צילום: חדשות 2

חקירת המוות בתל אביב מסתעפת: הסיפור הטרגי החל אתמול בלילה (חמישי), כאשר פרץ ויכוח בין האם בת ה-67 לבתה בת ה-47. צוותי מד"א שהוזעקו לדירה ברחוב הרצל מצאו את האישה במצב קשה ובהכרה מעורפלת, כשראשה בתוך המקלחון שבדירה והמים זורמים.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

אנשי מד"א החלו בהחייאה, ולפתע הבת החלה להשתולל ולאחר מכן קפצה מהחלון. כשנחתה, אנשי המשטרה עצרו אותה: היא קיבלה טיפול רפואי ומצבה הרפואי הוגדר קל. בחקירה היא הודתה שתקפה את אמה ודחפה אותה.

האם פונתה לבית החולים במצב קשה מאוד, שם נקבע מותה. הבת מוכרת לגורמי הרווחה כלוקה בנפשה, והיא תובא מחר לדיון בהארכת מעצרה: בית המשפט יידרש להעריך את מצבה הנפשי ומסוכנותה, בעוד המשטרה - שבשלב זה מייחסת לה גרימת מוות - ממשיכה לחקור את הרקע לעימות הפיזי והקטלני בין השתיים.

זירת האירוע, לפנות בוקר
כוחות משטרה הוזעקו בעקבות צעקות | צילום: אסף ברזינגר, תיעוד מבצעי מד"א

האישה בת ה-67 אותרה לפנות בוקר בדירתה ברחוב הרצל בתל אביב, כשהיא מחוסרת הכרה. היא פונתה לבית חולים ובבוקר נקבע מותה. כוחות משטרה הוזעקו לדירה המדוברת ברחוב הרצל בשעות הלילה המאוחרות, בעקבות צעקות שנשמעו מהדירה. כשנכנסו השוטרים לדירה הם מצאו את האישה מחוסרת הכרה ואת בתה.

במשטרה ממתינים כעת לנתיחת הגופה שתקבע ממה מתה האם.

מאמצי ההחייאה לא צלחו. זירת האירוע
מאמצי ההחייאה לא צלחו. זירת האירוע | צילום: אסף ברזינגר, תיעוד מבצעי מד"א

לדברי הבת שנפצעה קל, מותה של האם נגרם מהדחיפה שאירעה במהלך קטטה בין השניים. במהלך החקירה היא קשרה את עצמה למעשה ושחזרה את גרסתה לאירוע.