שוטרי ימ"ר ת"א הגיעו בסוף החודש שעבר לדירה בלב רמת גן, זאת לאחר שלטענתם הגיע אליהם מידע שבמקום פועל בית בושת. עם זאת, בעלי המקום טוען כי מדובר ב"מכון עיסוי" חוקי ומאשים את השוטרים שפעלו באופן לא חוקי עם הגיעם למקום. תיעוד הפשיטה הגיע לידי חדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתיעוד מצלמות האבטחה שבמכון, נראה הרגע שבו פשטו השוטרים על המקום והחלו לתשאל את יושביו, וזאת לכאורה מבלי שהציגו בפניהם תעודת שוטר כפי שמחייב החוק. לאחר מכן נראים השוטרים כשהם מחרימים מבעלי המקום את מכשיר הטלפון הסלולרי שלו, ואז מרכזים את יושבי הבית בחדר אחד לקראת ביצוע חיפוש.

לטענת החשוד, החלו השוטרים לסרוק את הבית וזאת מבלי להציג בפניו צו חיפוש – מסמך שסופק לו, כך לדבריו, רק לאחר שבוצע בפועל. בניגוד לטענת המשטרה כי החיפוש נעשה כדין ובנוכחותן של שתי הצעירות שהועסקו בו, בפועל נראות השתיים בתיעוד כשהן יושבות בסלון בשעה שהשוטרים סורקים את הבית.

עוד במהלך החיפוש נראה אחד השוטרים כשהוא אוזק את חברו של בעל המכון ואת אחת העובדות, ובהמשך ניגש ומנתק את מצלמת האבטחה במקום לאחר שהבחין בה.

אין תמונה
"פגיעה קשה בזכויות חשודים". עו"ד חזי כהן

גורמים במשטרה דוחים את גרסתו של בעל המכון וטוענים כי הגיעו למקום בעקבות תלונות השכנים. עוד הוסיפו כי בחקירתן הודו עובדות במכון כי הן עוסקות בזנות, והדגישו כי חקירת בעלי המקום תימשך.

פרקליטו של החשוד מתח ביקורת על התנהלות המשטרה, שלטענתו נטפלת אליו. "לצערנו אנו עדים שוב לפגיעה קשה בזכויות חשודים מצד משטרת ישראל", אמר עורך הדין חזי כהן. "מדובר בחיפוש שנערך בצורה מחפירה בניגוד להוראות החוק ופסיקת בית המשפט, תוך שימוש במעצרי שווא לצורכי הפחדה בלבד. נשקול פניה למח"ש ונציבות קבילות השוטרים בנושא".

מהמשטרה נמסר בתגובה: "מדובר בפעילות משטרתית כנגד מקום המהווה מטרד לציבור והגרים בסביבה וזאת בהתאם לו שהוצא על ידי בית משפט".