החטוף משחזר את רגעי האימה בתא המטען של המכונית: אתמול בשעות הלילה נמצא גבר כפות בן 60, תושב תל אביב, בתא מטען של מכונית בשכונת א-טור בירושלים. היום משחזר הגבר את רגעי האימה ממיטתו בבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"נכנסו אליי שני בחורים, פתחו את הדלת, חנקו אותי ואמרו לי 'סע ימינה'. הם דפקו לי על הראש וחנקו אותי", שחזר הגבר.

האחים עבדאללה ואחמד אבו-ג'ומה, בני 19 ו-20 משכונת א-טור, הוזמנו לארוחת ערב בדירתו של תושב תל אביב - לאחר שהכיר אותם ברשת האינטרנט. כשפגשו אותו, הם הכניסו אותו לרכב - הכו ודקרו את היהודי, ואז העבירו אותו אל תוך תא המטען כשהוא כפות, כשפיו חסום עם סמרטוט.

"צעק הצילו מתא המטען" (צילום: חטיבת דובר המשטרה)
"צעק הצילו מתא המטען" | צילום: חטיבת דובר המשטרה"הם הוציאו אותי מהאוטו, העבירו אותי למושב האחורי, עלו עליי, דפקו לי על הראש ואמרו לי 'תתכופף! תוריד את הראש למטה!'. אמרתי להם שכואב לי והם דקרו אותי". לדבריו, זו הייתה חטיפה לכל דבר: "אני בבגאז' נזרק שמאלה וימינה לפי המהירות שלהם. אמרתי הלוואי שהם יעשו תאונה ובאותו רגע שמעתי בום".

נראה שהגבר שנמצא כפות חייב את חייו לשוטרי הסיור של מרחב ירושלים, שחשדו במכוניתם של האחים אבו ג'ומה - ועצרו אותם. "תוך כדי סריקות בתוך הרכב בו חשדנו, קצין הסיור שמע קולות עמומים 'הצילו, הצילו'", סיפר סנ"צ שמואל בן אמוץ, קצין חקירות ומודיעין מרחב קדם משטרת ירושלים: "הם פתחו את הבגאז' ומצאו אותו כפות".