צעיר תושב טירה נרצח אמש (שבת) ברחבת ביתו בידי שני חמושים שירו בו מטווח קצר. לאחר שביצעו בו וידוא הריגה נמלטו השניים מהמקום. המשטרה חוקרת את הרצח בין השאר בעזרת תיעוד של מצלמת אבטחה שמוצבת במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתיעוד החיסול נראה הצעיר כשהוא משוטט סמוך לבניין מגוריו בעיר יחד עם כלבו. לפתע מגיחים לעברו מכביש הגישה לרחוב שני אלמונים חמושים, כשאחד מהם מבצע ירי לעברו מאקדח. לאחר ניסיונות כושלים להגן על עצמו מפני הקליעים, נראה הצעיר כשהוא מתמוטט על הקרקע.

בשלב זה מגיח החמוש השני ומבצע בו וידוא הריגה בירי מנשק אוטומטי. לאחר הירי נמלטים השניים במהירות מהזירה.

קולות הירי מבהילים אל המקום את בני משפחתו של הצעיר. הם מפנים אותו באופן עצמאי אל בית החולים מאיר שבכפר סבא, שם קובעים הרופאים את מותו.

במקביל, מגיעים אל המקום כוחות גדולים של מרחב השרון שפותחים בבדיקת הזירה. מחקירה ראשונית עולה כי הקורבן אמור היה לשהות במעצר בית, זאת בעקבות פרשת חטיפה של צעיר אחר שבה היה מעורב לכאורה. למרות בקשת המשטרה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים נגדו, החליט בית המשפט לשחררו למעצר בית בתנאים מגבילים.

לפני מספר חודשים חוסל דודו של הקורבן בשיטה דומה, לאחר שמתנקשים ירו בו למוות במגרש הכדורגל שבטירה. ברחובות העיר מתנהלת בתקופה האחרונה מלחמה עיקשת בין שתי כנופיות יריבות אשר כבר גבתה את חייהם של מספר עבריינים. בשל מורכבות החקירה, הועברה חקירת הפרשה לידי חוקרי היחידה המרכזית מרכז.

בהכנת הידיעה השתתף ברהנו טגניה.