"עצרנו שוטר, זה שוטר!". שוטרי תחנת לב דיזנגוף בתל אביב שהגיעו אמש (ד') לעצור חשוד בניסיון מעשה מגונה בקטין הופתעו לגלות שמי שהגיע למפגש המיני לכאורה - הוא לובש מדים כמותם בדרגת קצין.  אמש פרסמנו לראשונה בחדשות 2 Online את דבר מעצרו. היום שוחרר האיש למעצר בית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתיעוד שהגיע לידינו מרגעי המעצר נראה השוטר, בשנות ה-30 לחייו, שהגיע ללא מדים, נכנס לניידת בעוד שוטר אחר אומר למי שהתלונן עליו שמדובר בשוטר. "הוא שוטר, הוא החביא את הטלפון הנייד שלו בגרב", אמר השוטר שביצע את המעצר. "הוא הזדהה כשוטר ואמר לנו שהוא במהלך פעילות". אבל השוטרים במדים לא קנו את גרסת העצור שהוא שוטר בפעילות. 

על פי החשד, החל החשוד לשוחח ברשת עם קטין בן 14 יומיים לפני המעצר - אלא שמי שעמד בצד השני של השיחה הוא למעשה אבי דוביצקי, שפועל לאיתור עברייני מין ברשת. השוטר הציג את עצמו לטענת דוביצקי כאדם בשנות ה-20 לחייו ולא ציין במה הוא עוסק.

השוטר כאמור נעצר והועבר לחקירה במקום שהוא מכיר היטב - חדר החקירות. חומרי החקירה בעניינו הועברו למחלקה לחקירות שוטרים להמשך טיפול.

לידי חדשות 2 Online הגיעו ההתכתבויות לכאורה בין אותו שוטר ל"קטין", מהן ניתן להבין כי מטרת המפגש הייתה, על פי בחשד, לצורך ביצוע מעשים מיניים. כך גם גם אישרו במשטרה לאחר מעצרו.

שוטר: תתקלח
"קטין": למה? אמרת רק מדברים
שוטר: מה למה? שתהיה נקי
"קטין": מה בתכנית?
שוטר: מה שבא לך ניסע למקום שקט נדבר. אם יזרום אז נזרום נשיקה משהו...??
"קטין": חח משהו?
שוטר: כן זאת פעם ראשונה שלך אני מתחשב לאט לאט
"קטין": זה פעם ראשונה, תתחשב, לא נפגשתי
שוטר: טוב מה, אני לא מתכוון לקפוץ עליך...
"קטין": אז מה כן?
שוטר: תקשיב אני גם לחוץ שלא תחשוב, זה לא בא לי ברגיל להיפגש עם מישהו בגילך, אז תבין גם אותי

"מלחיץ אותי יותר מדי עיניים"

במהלך השיחה, השוטר אמר לכאורה, כי הוא חושש שמישהו יזהה אותו כשהוא יגיע לתל אביב: "זה מה שמלחיץ, יותר מדי עיניים". הוא גם ביקש מה"נער", כך על פי החשד, לראות תמונות שלו וקבצי וידאו כדי לזהות שאכן מדובר בו.

על פי ההתכתבויות השוטר חשוד שביקש גם סרטון וידאו עם נשיקה. כשהקטין לכאורה תהה על הבקשות, הוא כתב לו: "חמוד אתה...זרום אל תהיה כבד אתה רציני". במהלך ההתכתבות, כתב לו הקטין לכאורה שהוא בן 14. לבסוף השניים קבעו להיפגש - כשאז חיכו לו השוטרים.

"אמנם הצלחתי למגר קצת את התופעה אבל עדיין יש גברים שמוכנים להיפגש עם ילדים מתחת לגיל ההסכמה", אמר דוביצקי, שהביא למעצרו. "אני מקווה שהורים שמים לב באילו אתרים ילדיהם גולשים".

מעצר זה הוא רק אחד מתוך מעצרים רבים בחודשים האחרונים של חשודים בעבירות מין בקטינים. בין היתר רק הבוקר נחשפו שלוש פרשות חדשות ובהן גבר מבית שמש שנעצר בחשד למעשים מגונים בקטינים, ושני מקרים נוספים של בן 40 שנעצר בחשד לעבירות מין בנערות שעבדו בביתו ובן 24 שנעצר בחשד לעבירות מין בילדים.

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv