עדן בן זקן (ארכיון) (צילום: חדשות 2)
בן זקן בהופעה. "המומה ופגועה" | צילום: חדשות 2

סרטון חושפני שבו נראית הזמרת עדן בן זקן מודדת בגדי ים בחדר פרטי של חנות הבגדים "בננהוט" של נטע אלחמיסטר ונועה בני הופץ היום (ראשון) ברשת. התיעוד האינטימי הגיע מצילומי מצלמת האבטחה שהותקנה במקום, ומהחנות נמסר שהפרסום נבע מפריצה שהתרחשה למצלמות האבטחה. בתגובה הגישה בן זקן תלונה במשטרה, וזו פתחה בחקירת האירוע.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"אנחנו המומים מרמת השפל והחדירה לפרטיות שאליה אנשים מגיעים תמורת פרסום או כסף", מסר מנהל היח"צ שלה עופר מנחם. "אנו מגישים תלונה במשטרה ברגעים אלה ואנו המומים שאנשים באים למדוד בגדים ומוצאים את עצמם נחשפים לסרטונים מהסוג הזה".

עוד מסר מנחם כי "עדן המומה ונפגעה קשות מהחדירה לפרטיות, והחליטה לאשר את פרסום שמה ואף התעקשה לפרסם את שמה על מנת שהתנהלות מבישה זו שפוגעת באנשים מפורסמים ולא מפורסמים לא תקרה בעתיד לאף אדם, עם כל הקושי למען יראו וייראו".

שי אביטל, סוכנה של נטע אלחמיסטר מסר בתגובה: "מצלמות האבטחה של חנות בננות נפרצו והן נפלו קורבן לסיפור עצוב וכואב. מצער שיש אנשים חסרי לב שעושים שעות וימים כדי לפגוע בפרטיותם של אנשים".

מהמשטרה נמסר: "המשטרה פתחה בחקירה בחשד לפגיעה בפרטיות באמצעות הפצת סרטון מתוך חנות בגדי ים ברחוב בן יהודה בת"א. נסיבות האירוע נחקרות".