כל איילון (צילום: פלאש 90, Moshe Shai, חדשות)
כלא איילון, ארכיון | צילום: פלאש 90, Moshe Shai, חדשות

עו"ד צמרת, בן ה-53 מהשרון, שייצג ארגוני פשע רבים הגיע היום (רביעי) לכלא איילון שברמלה על מנת לבקר לקוח אותו הוא מייצג. במהלך הבדיקה עלה חשד כי העו"ד ניסה להכניס פריט אסור וכשהתבקש להציגו הוא הכניס אותו לפיו ובלע אותו. הוא נעצר ונלקח לחקירה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

במהלך בדיקה שגרתית שעבר עורך הדין בכניסה לכלא איילון הבחין אחד מאנשי שב"ס בפריט חשוד שהכניס לכיסו, תוך כדי הבידוק, לפני כניסתו לביקור הלקוח. הסוהר דרש לבצע חיפוש גופני עליו וביקש ממנו שיציג את מה שבכיסו, העו"ד בתגובה הכניס את ידו לפיו ובלע את הפריט.

כוח משטרה שהגיע לכלא שברמלה עצר אותו והוא נלקח לחקירה בתחנה. מהמשטרה נמסר כי "עורך הדין נעצר בחשד שבלע חפץ שהיה בכיסו בכלא איילון". פרטי האירוע עדיין נחקרים על ידי חוקרי המשטרה.

אירוע נוסף שתרחש בכלא, אירע הערב בבית הסוהר קציעות בו כלואים אסירים ביטחוניים. במהלך ביקור של אחד האסירים, סוהר זיהה כי האסיר מנסה לקחת מבתו חפץ לא מזוהה. הסוהר מיד החל לבצע חיפוש גופני על האסיר במהלכו מצא טלפון סלולרי בתוכו היה כרטיס סים, בנוסף ארבעה מוחות של טלפון סלולרי.

הביקור הופסק מיד והאביר הביטחוני הועבר לבידוד בבית הסוהר. בתו של האסיר נמסרה לקרובת משפחה שביקרה אסיר אחר במקום ולאחר מכן המשטרה עצרה את אם הילדה והיא מעוכבת כרגע במקום.

בהכנת הכתבה השתתף משה נוסבאום