ארכיון
זירת האירוע, הבוקר | צילום: חדשות

גבר בן 63 בשם דוד נחום נדקר למוות הבוקר (ראשון) בדירה ברחוב ז'בוטינסקי בטירת כרמל. שוטרים שהגיעו למקום פתחו בחקירה, עצרו את בת זוגו ונבדק חשד לרצח.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

מהמשטרה נמסר כי התקבל דיווח על צעקות מהדירה בקומה הרביעית, וכשהשוטרים הגיעו למקום הם מצאו את בן ה-60 כשהוא מחוסר הכרה ועם פצעי דקירה. צוות מד"א שהוזעק למקום קבע את מותו לאחר שנמצא עם סימני אלימות על גופו.

פרמדיק מד"א יונתן סנה סיפר: "כשהגענו למקום ראינו בדירה גבר מחוסר הכרה עם סימני אלימות בפלג גופו העליון. הוא היה ללא רוח חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותו במקום".

דוד נחום ז
דוד נחום ז"ל | צילום: באדיבות המשפחה

מחקירה ראשונית עולה כי ההרוג ובת זוגו לא היו נשואים וכי לשניים שני ילדים משותפים. בחקירתה במשטרה טענה בת הזוג כי הבעל היה אלים כלפיה, אך מקורבי השניים טענו כי לא כך הדבר. לפני שתובא לדיון בהארכת מעצרה, בת הזוג תעבור הסתכלות פסיכיאטרית.

בשבוע שעבר נמצאו גופות גבר ואישה, אב ובתו כבני 60 ו-40 בדירה בשכונת נאות לון בבאר שבע. מחקירת המקרה עלה כי מדובר בחשד לרצח הבת והתאבדות של האב לאחר מכן. סיבת הרצח הייתה ככל הנראה ניסיון לגאול את הבת מייסורי מחלה ממנה סבלה.

שעות לאחר מכן נמסר מהמשטרה על גבר בן 33 שהגיע לבית החולים האנגלי בנצרת כשעל גופו סימני דקירות. גורמי רפואה ביצעו בו פעולות החייאה אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו. חקירה ראשונית העלתה כי מדובר בחשד לרצח שהתרחש בכפר יפיע שבצפון.