פרסום ראשון: ארבעת הכדורגלנים שצולמו בסרטון מיני, שקיים חשד כי הוא מתעד עבירות פליליות, טרם נחקרו במשטרה - אולם אחד המשתתפים, כדורגלן בליגה נמוכה, כבר נערך לחקירתו: הוא צפוי להציג לחוקרים תכתובת מסרונים המעידה, לדבריו, כי המעשים התבצעו כולם בהסכמה מלאה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"מה החברות אומרות?", שאל את הבחורה באחד המסרונים, והיא השיבה: "לא בעניין כל כך". "ואת בעניין?", שאל. "אני כן", השיבה. "תחזרי איתי?", תהה. "אני צריכה לחזור עם אחת החברות כי באנו במונית, ואני לא יכולה שהיא תחזור לבד", ענתה. "אנחנו נחזיר אותה, סבבה?", הציע. "כן, סבבה", ענתה. "שלושה הולכים", הוסיף. "סבבה", ענתה בשנית.

לדברי הכדורגלן, הוא הכיר את הצעירה שהופיעה בסרטון והוא זה שיצר איתה קשר באותו הלילה לפני כשנתיים וחצי. "אני מכיר אותה גם שנים לפני, אנחנו ביחסים טובים", סיפר לחדשות. "יצא לי 'להיות' איתה כמה פעמים, הכל היה באווירה טובה". לדבריו, "מה שרואים בסרטון זה משהו כמו 15-20 שניות מתוך אקט של שעה וחצי-שעתיים שבו כולם נהנים ואוהבים את זה. הכל היה בהסכמה והיא ידעה מה היא עושה, היא הייתה בהכרה מלאה".

חלופת המסרונים
חלופת המסרונים | צילום:

לדברי הכדורגלן, "ב-15-20 השניות האלה כנראה שהיא הסתירה את הפנים ולא רצתה להראות את עצמה. אתה יודע, יכול להיות מצב שאדם מסתגר עם עצמו ונהנה". לדבריו, הוא בטוח "ב-100%" כי הצעירה הייתה בהכרה מלאה וידעה בדיוק מה מתרחש סביבה. "הבחורה באמת באמת נהנתה, ועובדה שהכל בסדר", הוסיף. יש להדגיש כי הצעירה עצמה לא הגישה תלונה במשטרה.

"מגוחך לשפוט סיטואציה לפי 10 שניות"

הסרטון הופץ בוואטסאפ ועורר סערה, שאף גררה את חברת הכנסת מרב מיכאלי להגיש תלונה במשטרה בנושא. "בעצם חברת הכנסת מיכאלי עוררה סערה ציבורית על פי צפייה בסרטון", מאשים עורך הדין משה יוחאי, המייצג את אחד הכדורגלנים. "מגוחך לשפוט סיטואציה על פי סרטון של 10 שניות ולהפוך אותו לעבירה פלילית שנעברה מבלי לבחון את נסיבות הסרטון והאירוע".

כדורגלן בית"ר ירושלים אנתוני וארן, המשתתף גם הוא בסרטון, דווקא מביע חרטה על המעשה. "אני מצטער ומתחרט", אמר למקורביו. "היום אני בוגר יותר, רציני יותר. אני לא אחראי על הסרטון, הצילום וההפצה. אשתף פעולה עם המשטרה". עורך דינו, חיים אברג'יל, הוסיף כי "מרשי לא עבר שום עבירה פלילית. אם וכאשר המשטרה תקרא לנו, נתייצב".