ממצאים רבים נמצאו בזירת הרצח (צילום: מד"א)
זירת האירוע בנתניה, הערב | צילום: מד"א

חשד לרצח בנתניה: גופת גבר כבן 79 אותרה אמש (שבת) בדירה ברחוב נחום בנתניה כשהיא עם סימני אלימות קשים עליה. בתו, אישה כבת 50, נפצעה באורח קל-בינוני לאחר שאדם לא מזוהה היכה אותה בעת שנכנסה לדירה בקומה הראשונה. החשוד נמלט. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע והטילה צו איסור פרסום על הפרטים. כיוון החקירה העיקרי הוא שוד שהסתבך אך נבדקים גם כיוונים אחרים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בתו של ההרוג טענה שכשפתחה את הדלת אדם שלא הכירה אותה נאבק בה, הכה אותה בפטיש ונמלט. כוחות גדולים של משטרה ומד"א הגיעו לזירה: מותו של האב נקבע במקום, בתו פונתה במצב קל-בינוני לבית החולים לניאדו בעיר.

מהמשטרה נמסר כי כוח סיור שהגיע לזירה מצא בכניסה לבניין אישה פצועה, ובסריקות שנערכו באחת הדירות נמצאה גופת אדם בן 79 ללא רוח חיים. "מדובר בזירה קשה, החוקרים החלו לגבות עדויות", נמסר. אנשי מז"פ החלו לאסוף ממצאים בזירה בתקווה להגיע לרוצח: חוקרים מספרים על סימני אלימות קשים על גופת האיש.

סנ"צ עמי בן דוד, דובר משטרת מחוז מרכז, אמר ל"החדשות": "ניידת סיור שלנו שהגיעה תוך דקות ספורות לזירה מצאה בכניסה לבניין אישה פצועה ובסריקה שנערכה בתוך אחת הדירות נמצא אדם בן 79 ללא רוח חיים. מדובר בזירה קשה, פתחנו בחקירה לבירור נסיבות המקרה".

ממד"א נמסר כי הדיווח התקבל סמוך לשעה 20:17. בדיווח נמסר כי היו שני פצועים בתוך הדירה. חובשים ופרמדיקים של מד"א נאלצו לקבוע את מותו של הגבר והעניקו טיפול רפואי לאישה כבת 50 שנפצעה באורח קל עד בינוני תוך שהיא סובלת מחבלות בפלג גופה העליון.

חובש רפואת חירום במד"א שוהם סבו ופרמדיק מד"א ירדן דהרי סיפרו כי "כשהגענו למקום, ראינו באחד החדרים גבר כבן 70 שוכב מחוסר הכרה עם סימני אלימות על גופו. ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום. אשה כבת 50 שהייתה בסמוך לדירה התהלכה בהכרה מלאה כשהיא סובלת מחבלות בפלג גופה העליון. הענקנו לה טיפול רפואי ופינינו אותה לבית החולים כשמצבה קל עד בינוני".