הסרטון המיני של שחקני הכרדורגל (צילום: החדשות)
צילום: החדשות

פרסום ראשון: המשטרה עיכבה הבוקר (רביעי) לחקירה את מי שעל פי החשד צילם את הסרטון בו תועדו ארבעה כדורגלנים מבצעים מעשה מגונה בצעירה. מדובר בכדרוגלן ששיחק עם כוכב בית"ר אנתוני וראן בליגות הנמוכות. הוא חשוד בביצוע עבירות מין בצעירה, צילום המעשים והפצת הסרטון.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

כבר לפני יומיים פורסם במהדורה המרכזית כי השחקן שעוכב הבוקר נערך לאפשרות שייחקר על ידי המשטרה, והוא צפוי להציג לחוקרים תכתובת מסרונים המעידה, לדבריו, כי המעשים התבצעו כולם בהסכמה מלאה.

"מה החברות אומרות?", שאל את הבחורה באחד המסרונים, והיא השיבה: "לא בעניין כל כך". "ואת בעניין?", שאל. "אני כן", השיבה. "תחזרי איתי?", תהה. "אני צריכה לחזור עם אחת החברות כי באנו במונית, ואני לא יכולה שהיא תחזור לבד", ענתה. "אנחנו נחזיר אותה, סבבה?", הציע. "כן, סבבה", ענתה. "שלושה הולכים", הוסיף. "סבבה", ענתה בשנית.

אנתוני וראן, אחד המשתתפים בסרטון (צילום: באדיבות אתר ONE, חדשות)
אנתוני וראן, אחד המשתתפים בסרטון | צילום: באדיבות אתר ONE, חדשות

לדברי הכדורגלן, הוא הכיר את הצעירה שהופיעה בסרטון והוא זה שיצר איתה קשר באותו הלילה לפני כשנתיים וחצי. "אני מכיר אותה גם שנים לפני, אנחנו ביחסים טובים", סיפר לחדשות. "יצא לי 'להיות' איתה כמה פעמים, הכל היה באווירה טובה".

לדבריו, "מה שרואים בסרטון זה משהו כמו 15-20 שניות מתוך אקט של שעה וחצי או שעתיים שבו כולם נהנים ואוהבים את זה. הכל היה בהסכמה והיא ידעה מה היא עושה, היא הייתה בהכרה מלאה".