אנתוני וראן, אחד המשתתפים בסרטון (צילום: באדיבות אתר ONE, חדשות)
וארן. עוכב לחקירה | צילום: באדיבות אתר ONE, חדשות

כוכב בית"ר ירושלים אנתוני וארן ושני שחקנים נוספים, שתועדו בסרטון המיני הבוטה שהופץ ברשת, נחקרו היום (רביעי) במשטרה ושוחררו לביתם בתנאים מגבילים. אחד השחקנים העביר לשוטרים את מספרה של האישה בסרטון והחוקרים גבו ממנה עדות פתוחה, בה היא טענה שהאקט המיני היה בהסכמה. המשטרה בתגובה: "לא מנהלים חקירה בתקשורת".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

החקירה של השחקנים הסתיימה בתום מספר שעות והם שוחררו לביתם, החשוד הרביעי עדיין מעוכב. אחד מהנחקרים הוא זה שצילם את הסרטון. במהלך החקירה שאלו את אחד הנחקרים וביקשו ממנו פרטים של הבחורה. הוא ביקש שלא יפגעו בפרטיות, אך הדגיש את טענתו שהכול היה בהסכמה. חוקרים הגיעו אל הצעירה וגבו ממנה עדות פתוחה.

מדוברות המשטרה נמסר כי לאחר חקירה ביחידת ההונאה המחוזית שוחררו בתנאים מגבילים שלושה מהחשודים שנעצרו בשעות הבוקר והצהריים: תושב פתח תקווה בן 24, תושב אשדוד בן 27, ותושב אזור ירושלים בן 28. "השלושה נחקרו בחשד לעבירה על חוק למניעת הטרדה מינית-פרסום סרט המתמקד במיניותו של אדם בנסיבות שהפרסום עלול להשפילו, לבזות אותו וללא הסכמה", נמסר. "על השלושה נאסר ליצור קשר עם שאר המעורבים בפרשה ושלושתם התחייבו להתייצב לחקירות. החקירה נמשכת. החשוד הרביעי עדיין מעוכב לחקירה".

כפי שפורסם במהדורה המרכזית, הציג אחד הנחקרים את החלפת המסרונים שמלמדת לטענתו כי המעשים נעשו בהסכמה מלאה. פרקליטו, עו"ד משה יוחאי, חזר והדגיש שהכל היה בהסכמה מלאה ולא נעשתה שום עבירה פלילית.

הסרטון המיני של שחקני הכרדורגל (צילום: החדשות)
המסרונים שיוצגו בחקירה | צילום: החדשות

"כולם נהנו ואהבו זה את זה"

"מה החברות אומרות?", שאל את הבחורה באחד המסרונים שחשף בפני המשטרה, והיא השיבה: "לא בעניין כל כך". "ואת בעניין?", שאל. "אני כן", השיבה. "תחזרי איתי?", תהה. "אני צריכה לחזור עם אחת החברות כי באנו במונית, ואני לא יכולה שהיא תחזור לבד", ענתה. "אנחנו נחזיר אותה, סבבה?", הציע. "כן, סבבה", ענתה. "3 הולכים", הוסיף. "סבבה", ענתה בשנית.

לדברי הכדורגלן, הוא הכיר את הצעירה שהופיעה בסרטון והוא זה שיצר איתה קשר באותו הלילה לפני כשנתיים וחצי. "אני מכיר אותה גם שנים לפני, אנחנו ביחסים טובים", סיפר לחדשות. "יצא לי 'להיות' איתה כמה פעמים, הכל היה באווירה טובה". עוד הוסיף כי "מה שרואים בסרטון זה משהו כמו 15-20 שניות מתוך אקט של שעה וחצי-שעתיים שבו כולם נהנים ואוהבים את זה. הכל היה בהסכמה והיא ידעה מה היא עושה, היא הייתה בהכרה מלאה".