אילוסטרציה (צילום: 123RF, חדשות)
אילוסטרציה | צילום: 123RF, חדשות

כתב אישום חמור נגד תושב ירושלים בן 23 יוגש בגין ביצוע עבירות מין באחייניתו הקטינה במשך מספר שנים בזמן ששמר עליה - כך הודיעה היום (ראשון) המשטרה. החקירה נפתחה לפני כשבועיים לאחר שהאחיינית, כיום כבת 13, סיפרה להוריה ולחברתה לאחר שנים על שאירע כשהייתה בגיל 5-9.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

על פי כתב האישום, עבירות המין שביצע הדוד באחייניתו נמשכו כ-4 שנים. הוא נעצר בתום חקירה משטרתית שלוותה בגורמי רווחה וחקירת ילדים. החוקרים אספו ראיות וממצאים נוספים שהביאו לחיזוק החשדות ולמעצר החשוד. עם מעצרו הוא הובא לחקירה בתחנת מוריה בחשד לביצוע מעשה סדום בקטינה מתחת לגיל 14, ביצוע מעשה סדום בתוך המשפחה ומעשה מגונה בפני קטין.

מחקירתו עלה החשד כי הוא החל לבצע בה עבירות מין כשהייתה בת 5, שנמשכו עד להיותה כבת 9. עוד עלה חשד כי הדוד נהג להציג בפני הקטינה חומרי תועבה ומין במשך אותה תקופה. המשטרה מסרה כי העבירות התרחשו גם בבית הקטינה ובחלקם אף התרחשו בבית בו התגורר הדוד ששמר עליה.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבית המשפט, ובחמישי האחרון הגישה המשטרה הצהרת תובע נגדו. מחר צפויה הפרקליטות להגיש נגד החשוד כתב אישום בגין העבירות המיוחסות לו ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.