זירת האירוע (צילום: מד"א‎)
זירת התקרית, הערב | צילום: מד"א‎

סוף טרגי לחיפושים: יממה לאחר שחטף את בנו ונמלט, רצח היום (שני) האב מרעננה את בנו בן ה-3 ושם קץ לחייו. האב, בשנות ה-40 לחייו, התאבד לאחר שזינק לפסי הרכבת סמוך לתחנת בית יהושע. בחיפוש ברכבו של הגבר שהיה סמוך למקום התגלתה גופת בנו בן ה-3.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הדיווח הראשוני על האירוע התקבל במד"א בשעה 19:17: פרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה נאלצו לקבוע את מותם של הגבר והילד. מהמשטרה נמסר: "כוחות משטרה הוזעקו לזירה ונפתחה חקירה לבירור נסיבות המקרה".

האירוע החל אתמול סומך לשעה 08:00 בבוקר, אז התקבל במשטרה דיווח על גבר מרעננה שדקר את רעייתו - ונמלט מהבית עם בנם בן השלוש. האם פונתה במצב קל לבית החולים מאיר על ידי צוות רפואי של מד"א לאחר שהמשטרה גבתה ממנה עדות על שקרה.

מהחקירה הראשונית עלה כי בין בני הזוג התגלע ויכוח, בסופו דקר הבעל את האישה ונמלט. לשוטרים שהגיעו לגבות ממנה עדות סיפרה האישה כי היא חוששת לחייו של בנה ואף ביקשה מהמשטרה "להציל אותו". המשטרה פתחה בסריקות נרחבות אחר מקום הימצאותו של האב, חיפושים שכאמור הסתיימו בטרגדיה.

מקורבים למשפחה מסרו למשטרה כי מדובר בזוג נורמטיבי לחלוטין וללא עבר פלילי, ועל כן הם הוכו בתדהמה כששמעו על הוויכוח שהתגלע בין השניים והוביל בסופו לדקירה והימלטות האב.

השתתף בהכנת הידיעה: ניר דבורי