3 מהמקרים בתוך או אחרי בילוי במועדון (צילום: רויטרס)
שוב חשד לאונס במועדון (אילוסטרציה) | צילום: רויטרס

המשטרה חוקרת חשד למקרה אונס של קטינה במועדון ברחוב אבא אבן בהרצליה. החקירה נפתחה לאחר שאתמול הוגשה תלונה במשטרה שבעקבותיה נפתחה חקירה ונסיבות האירוע נחקרות. מהמשטרה נמסר כי טרם נעצר חשוד במעשה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

במקביל, אתמול התקבלה במשטרה תלונה על אונס שבוצע באתר בנייה סמוך לבית העלמין בהרצליה. בעקבות התלונה נעצר צעיר בן 23 משפרעם ואתמול הוארך מעצרו עד מחר.

שבוע שעבר פתחה המשטרה בחקירה של ארבעה מקרי אונס שונים שאירעו לכאורה בסוף השבוע בתל אביב. על פי המשטרה, שניים מהם בוצעו בתום בילוי במועדונים ואחד בשירותים של מועדון. עד כה נעצרו שלושה חשודים באונס שלוש צעירות בנות 20 והמשטרה עורכת חיפושים לאיתור החשוד הרביעי.

ילדה הותקפה מינית כשהמתינה לאביה שהתפלל (צילום: Захар Гончаров, 123RF)
בסוף שבוע שעבר - חשד ל-4 מקרי אונס | צילום: Захар Гончаров, 123RF

תושב חדרה בן 21 חשוד כי אנס צעירה בשירותים של מועדון ברחוב אבן גבירול בתל אביב בליל שישי. הצעירה, בת 20 מתל אביב, התלוננה במשטרה נגד החשוד אותו הכירה באותו ערב. המשטרה עצרה את הצעיר ולאחר חקירה שחררה אותו בתנאים מגבילים. באותו יום התקבלה תלונה נוספת של צעירה נוספת בת 20 שהתלוננה כי נאנסה בדירתה בעיר בידי גבר איתו הייתה לה היכרות מוקדמת. המשטרה איתרה ועצרה את החשוד שנלקח לחקירה במשטרה. 

בהמשך נעצר תושב רמלה בן 20 בחשד שאנס אמש צעירה בת 20 בתום בילוי משותף. על פי החשד, הצעירה פגשה את החשוד במהלך בילוי במועדון ברחוב בן אביגדור בתל אביב. בשלב מסויים השניים נכנסו לרכבו של הצעיר ושם על פי החשד אנס אותה. החשוד אותר ונעצר. במקביל התקבלה גם תלונה של נער בן 19 מאזור השרון שטען כי נאנס אמש לאחר שיצא מבילוי במועדון ברחוב קרליבך בתל אביב. בעקבות התלונה נפתחה חקירה ונסיבות האירוע נחקרות. מהמשטרה נמסר כי טרם נעצר חשוד במעשה.