אנתוני וראן, אחד המשתתפים בסרטון (צילום: באדיבות אתר ONE, חדשות)
אנתוני וארן (ארכיון) | צילום: באדיבות אתר ONE, חדשות

חברת הכנסת מרב מיכאלי הגישה היום (ראשון) תלונה במשטרה נגד כוכב בית"ר ירושלים אנתוני וארן שסרטון מיני קשה בו הוא ועוד שני גברים מבצעים מעשים מגונים בבחורה דלף לרשת. למרות שיש ראיה מצולמת לאירוע הנורא - המשטרה "שוקלת" האם לפתוח בחקירה", כתבה חברת הכנסת.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

מיכאלי שלחה גם מכתב ליועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, בו עדכנה אותו על הגשת התלונה ודרשה ממנו להורות למשטרה לפתוח בחקירה. "משטרת ישראל עדיין שוקלת האם לפתוח בחקירה או לזמן את השחקן לעדות ובינתיים הוא ממשיך להופיע במשחקים כרגיל", כתבה. "הפשע המתואר הוא חמור ומחריד, לכן הגשתי תלונה בימ"ר תל אביב בצירוף הראיה המצולמת".

"כדורגל הוא ספורט אהוב מאוד בישראל", כתבה מיכאלי בעמוד הפייסבוק שלה. "אלפי ילדים אוהדים קבוצות ושחקנים כמו אנתוני וארן, לא ייתכן שמתאפשרת פגיעה מינית חמורה באשה והמסר הוא שאין בעיה, ואף אחד לא נוקף אצבע".

מיכאלי: מעשה לא ראוי (צילום: מרים אלסטר, פלאש 90, חדשות)
נראה כמו אונס חמור (מיכאלי) | צילום: מרים אלסטר, פלאש 90, חדשות

הסרטון הופץ בשבוע שעבר ברשתות החברתיות ובו ניתן לראות את אנתוני וארן, שחקן בכיר בבית"ר ירושלים מצולם לצד שלושה שחקנים נוספים מבצעים מעשים מגונים באישה ערומה. בסרטון ניתן לראות את ארבעת הגברים מקיפים צעירה עירומה המוטלת בחדר ולא זזה תוך שהם מבצעים בה את זממם וצוחקים ומתבדחים ביניהם.

יום לאחר הדלפת הסרטון, הכחישו מנהל הקבוצה אלי אוחנה ובעליה אלי טביב, כי צפו בסרטון. "איזה סרטון, לא ראיתי אף סרטון ולכן לא יכול להתייחס", אמר אוחנה. "כל פעם שמופץ סרטון על פרשה שצצה בתקשורת אני אומר למה לי לא שולחים. אני לא יודע על מה מדובר. אני קורא את הכותרות והבנתי שהתפרסם שם. אני גם לא רוצה שישלחו לי, לא רוצה להיות שותף לדבר עבירה. לא אתייחס עד שאדע במה מדובר".

בעל הקבוצה אלי טביב אמר: "לא ראיתי שום סרטון. לא דיברו איתי. אתה רוצה שאתייחס למשהו שלא ראיתי".