ינון מגל (צילום: פלאש 90 / מרים אלסטר, חדשות)
מגל, ארכיון | צילום: פלאש 90 / מרים אלסטר, חדשות

על רקע פרסום המלצות המשטרה להעמיד לדין את רה"מ נתניהו גם בתיק 2000 - פרשת השיחות בין רה"מ למו"ל "ידיעות אחרונות" נוני מוזס, התייחס היום (חמישי) עורך האתר "וואלה" לשעבר, ינון מגל, לשאלה האם גם באתר בו עבד הוא נדרש לשנות את אופי הסיקור של נתניהו. "היו לחצים מלמעלה לטובת נתניהו", אמר בריאיון לתוכנית "דקלסגל" בגל"צ.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"תמיד היו לי הרבה ביקורות על מוציאים לאור. עבדתי בהרבה מערכות תקשורת והיו לי הרבה ביקורות שעושים שם דברים שלפעמים גורמים לאנשים להרגיש, כמו שאמרו בידיעות אחרונות, כאילו אונסים אותם", אמר מגל. "אם אזומן למשטרה אז בהחלט אגיד מה היה שם. היו לחצים מלמעלה לטובת נתניהו, היו תקופות שהיו לחצים, אבל אני חייב להגיד שאני חושב שאם יום אחד אני אצטרך לתת דין וחשבון מול האנשים שהיו מתחתי - אני אצא יותר טוב מרוב עמיתי".

מסתמן כתב אישום נגד רה"מ גם בתיק 2000 (צילום: פלאש 90,יונתן סינדל, קוקו, חדשות)
נתניהו ומוזס | צילום: פלאש 90,יונתן סינדל, קוקו, חדשות

למרות הדברים, התייצב מגל לצד רה"מ והבהיר כי לדעתו, אין בתיק 2000 כלום. "אם לוקחים את הסיטואציה ומבודדים את הקלטת הזאת אז זה באמת מאוד חמור, אבל אנחנו יודעים כולנו את האמת, אנחנו יודעים שמה שתיאמו שם לא קרה, שנתניהו לא נתן לו כלום", הדגיש. "אז מה זה הדבר הזה? אנחנו יודעים שנתניהו הוא זה שידיעות אחרונות הרגו אותו. נתניהו הציל את מדינת ישראל מהעריץ נוני מוזס. כל הפוליטיקה הייתה בידיים של נוני מוזס. כל המערכת הפוליטית הושחתה פה בגלל נוני מוזס ונתניהו הוא היחיד שהלך נגדו".