צפו בתיעוד: כתב אישום הוגש אתמול (רביעי) כנגד תושב ראשון לציון בן 24, בגין תקיפה, נהיגה לא זהירה וללא רישיון. לפי החשד, הנאשם נהרג ברכב ללא רישיון נהיגה, פגע ברכבים חונים ותקף תושבים שתיעדו את המקרה יחד עם אחיו הקטן וחבר נוסף.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בסוף השבוע האחרון התקבל במשטרה דיווח על נהג רכב שפגע במספר רכבים חונים ברחוב עזרא בראשון לציון. לאחר מכן, לפי התיעוד, תקף נהג הרכב, ביחד עם אחיו הקטין וחבר נוסף, עוברים ושבים ברחוב.

צוות משטרה שהגיע לרחוב עצר את שלושת החשודים שהתנגדו למעצר והשתמשו בכוח, איומים וגידופים כלפי השוטרים. לפי פרטי החקירה, הנאשם נכנס לרכבו של מעסיקו ללא רשות, כשהוא שיכור, ונהג ברכב מבלי שהוציא רישיון נהיגה מעולם.

מיד לאחר שפגע ברכבים ברחוב, יצאו מספר תושבים המתגוררים בסמוך והחלו לתעד את המקרה. הנאשם דרש מאחד התושבים שצילם למסור את מכשיר הסלולרי. כשהתנגד לכך, החלו הנאשם ואחיו להכות אותו עד שנמלט לתוך ביתו. החשודים רדפו אחריו לתוך ביתו והמשיכו להכותו.

מעצרו של הנאשם הוארך בראשית השבוע בבית משפט השלום בראשל"צ, ואתמול הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו ובקשה לעצרו עד לתום ההליכים בגין שימוש ברכב בלי רשות, נהיגה פוחזת של רכב, תקיפה סתם ע"י שניים או יותר, שימוש בכוח או באיומים למנוע מעצר, נהיגה מבלי שהוציא רישיון נהיגה מעולם ונהיגה ברכב ללא ביטוח.