3 מהמקרים בתוך או אחרי בילוי במועדון (צילום: רויטרס)
3 מהמקרים בתוך או אחרי בילוי במועדון | צילום: רויטרס

המשטרה חוקרת חשד לארבעה מקרי אונס שונים שאירעו בליל שישי בתל אביב. על פי המשטרה, שניים מהם בוצעו בתום בילוי במועדונים ואחד בשירותים של מועדון. עד כה נעצרו שלושה חשודים באונס שלוש צעירות בנות 20 והמשטרה עורכת חיפושים לאיתור החשוד הרביעי.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

תושב חדרה בן 21 חשוד כי אנס צעירה בשירותים של מועדון ברחוב אבן גבירול בתל אביב. המתלוננת, בת 20 מתל אביב, הגישה אתמול (שישי) תלונה במשטרה נגד החשוד אותו הכירה באותו ערב. המשטרה עצרה את הצעיר ולאחר חקירה שחררה אותו בתנאים מגבילים.

הבוקר, התקבלה תלונה נוספת של צעירה נוספת בת 20 שהתלוננה כי נאנסה בדירתה בעיר בידי גבר איתו הייתה לה היכרות מוקדמת. המשטרה איתרה ועצרה את החשוד שנלקח לחקירה במשטרה. 

ילדה הותקפה מינית כשהמתינה לאביה שהתפלל (צילום: Захар Гончаров, 123RF)
3 חשודים נעצרו, חיפושים אחר חשוד נוסף | צילום: Захар Гончаров, 123RF

בהמשך נעצר תושב רמלה בן 20 בחשד שאנס אמש צעירה בת 20 בתום בילוי משותף. על פי החשד, הצעירה פגשה אתמול את החשוד במהלך בילוי במועדון ברחוב בן אביגדור בתל אביב. בשלב מסויים השניים נכנסו לרכבו של הצעיר ושם על פי החשד אנס אותה. החשוד אותר ונעצר ובמוצאי שבת הוא יובא לבית משפט השלום בעיר לדיון בהארכת מעצרו.

היום התקבלה גם תלונה של נער בן 19 מאזור השרון שטען כי נאנס אמש לאחר שיצא מבילוי במועדון ברחוב קרליבך בתל אביב. בעקבות התלונה נפתחה חקירה ונסיבות האירוע נחקרות. מהמשטרה נמסר כי טרם נעצר חשוד במעשה.