ראש הממשלה נתניהו ורעייתו ימריאו הלילה (שבת) לוועידת איפאק בארה"ב וכשיחזרו, כך מסתמן, הם יזומנו לחקירת משטרה נוספת בפרשת בזק. שני החשודים המרכזיים בתיק 4000 - ניר חפץ ושאול אלוביץ' - ישוחררו מחר למעצר בית.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

אחרי יום החקירות הדרמטי אתמול שכלל 6 נחקרים במקביל, עימות של ראש הממשלה ורעייתו עם הקלטות ותמלילים של מנכ"ל וואלה - ועימות נוסף בחדר החקירות, המשטרה תבקש לתאם מועד נוסף לחקירה נתניהו ורעייתו - מיד עם שובם מארה"ב.

לגבי יועצו של נתניהו לשעבר, ניר חפץ, ובעל השליטה בבזק שאול אלוביץ', ההערכה היא שמחר ישוחררו שני החשודים המרכזיים בפרשת בזק למעצר בית בתנאים מגבילים אחרי שבועיים במעצר. בין התנאים, בין היתר, ייאסר על חפץ לשוחח עם נתניהו. במשטרה ובפרקליטות לא עדיין לא ויתרו על האפשרות לגייס את חפץ כעד מדינה בתיק 4000.

שאול אלוביץ' וניר חפץ (צילום: החדשות)
משתחררים, חפץ ואלוביץ' | צילום: החדשות

חקירת פרשת בזק היא ככל הנראה המוחשית והמשמעותית ביותר נגד נתניהו. גורם במערכת אכיפת החוק מסר לכתבנו משה נוסבאום כי החשדות נגדו בתיק בזק מוחשיים מאוד וחמורים יותר מאלה המיוחסים לו בתיקים האחרים.

ישנן ראיות של ממש, עדויות וקלטות שקשורות את ראש הממשלה בעיקר אבל גם את רעייתו לעבירות שמיוחסות להם לכאורה. ההערכה במשטרה היא שהוא ורעייתו יידרשו לעוד חקירות בתיק הזה.