לפני יומיים פורסם שהבדרן נאור ציון חשוד בתקיפת אדם בקניון רמת אביב, שלפי הדיווחים רק רצה לעשות איתו סלפי. הבדרן הגיע לריאיון בלעדי עם עודד בן עמי ונתן את גרסתו, אחרי התיעוד החדש שפורסם אתמול בחדשות 10, ציון הגיע שוב כדי להגיב: "הייתה השתלחות מטורפת על דברים שלא היו ולא נבראו".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לטענת ציון, התיעוד החדש לא סותר את גרסתו. "אמרתי שהרגשתי מאוים, ואז נתתי את המכה הראשונה", אמר והלין על כך שבתקשורת ציינו שהעימות התחיל בעקבות בקשת הנתקף להצטלם עמו. "מעולם לא היה עניין של סלפי זו איזושהי המצאה. בדיקה פשוטה הייתה מראה שהיד הייתה מאוד קלה על ההדק בעיתונות".

ציון הסביר שבניגוד לטענה כי הסרטון החדש סותר את גרסתו, התיעוד מראה בדיוק את מה שתיאר. "אני מניח שהמשטרה תמצא תיעוד של המקום בו הכול התחיל, הם עיוותו לגמרי את האירוע", טען. "השתמשו בעדים שאפילו לא אומתו מול המשטרה. הדיווחים האלה לא מוסיפים כבוד לעיתונות".

הבדרן סירב לתת התנצלות מפורשת על התנהלותו באירוע. "גם לי יש את המקום לקחת אחריות", אמר. "בדיעבד אני אוכל להגיד אם צדקתי או לא. קשה לי עם זה שדלפו חומרים שלא מראים את המפגש הראשוני שהצית את הדברים האלה".