הנגבי, ארכיון (צילום: Hadas Parush, פלאש 90, חדשות)
הנגבי. החקירה עוד פתוחה | צילום: Hadas Parush, פלאש 90, חדשות

חקירה נפתחה נגד השר לשיתוף פעולה אזורי צחי הנגבי, לאחר שלכאורה איים על זוג השוכר את דירת אמו, גאולה כהן. זוג השוכר את הדירה התעכב בתשלום שכר הדירה וסירב להתפנות ממנה, ולדבריהם השר הגיע לדירה ובנקישה עזה על הדלת הוביל לשבירת חלון. בהמשך, כך טענו, אף איים על הזוג. כוחות משטרה הוזעקו למקום ולמחתר הזוג הגיש נגד השר תלונה.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

כעבור מספר ימים משך הזוג את הטענות. במכתב ששלח פרקליטם, עורך הדין משה בר אשר, למשטרה ולוועדת הכנסת, השניים חזרו בהם מהתלונה ואף התנצלו בפני השר. מסתבר כי בין הזוג לבין הנגבי ואמו נחתם הסכם בתיווכו של עורך הדין אילן בומבך, שייצג את הנגבי. חרף המכתב, יחידת להב 433 זימנה לפני מספר ימים את הזוג לגביית עדות. החקירה עודנה פתוחה.

מהשר הנגבי נמסר בתגובה: "בני זוג ששכרו לפני שנה את דירתה של אמי, גאולה כהן, אישה בת 91 המרותקת לכיסא גלגלים, סירבו לשלם את דמי השכירות ולפנות את הדירה וניסו להרתיע אותנו מהשבת החזקה של אמי בדירה באמצעות תלונת סרק במשטרה. בהמשך חתמו השוכרים על הסכם פשרה עם אמי שבמסגרתו חזרו בהם מתלונותיהם ופינו את הדירה. משטרת ישראל קיבלה את מכתבם החוזר מן התלונה עוד בחודש אוגוסט האחרון".