פיצוץ אירע היום (שלישי) במכוניתה של הזמרת מרגלית צנעני: כוחות גדולים של כיבוי אש הגיעו במהירות לזירה והשיגו שליטה באירוע. איש לא נפגע כתוצאה מהתקרית. "מדובר בתקלה טכנית, אני לא מאמינה שמישהו ניסה לפגוע בי", אמרה הזמרת לחדשות 2 Online זמן קצר לאחר האירוע. למרות זאת, במשטרה חושדים שהרקע לאירוע - פלילי.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

זמן קצר לאחר הפיצוץ ברכב היוקרה של צנעני, למשטרה אין ספק שהיא הייתה המטרה ומישהו ניסה "לשלוח לה מסר": צנעני סיפרה לאנשי כיבוי האש כי היא לא מאמינה שמדובר במטען - אך החבלנים מצאו שרידים של מטען חבלה קטן ומאולתר. הזמרת התייצבה במשטרה על מנת למסור עדות על הפיצוץ ברכבה.

האירוע התרחש באזור התעשייה ביישוב אזור שבמרכז הארץ, בזמן שהזמרת ישבה במסעדה סמוכה למקום שבו החנתה את רכבה. "יצאתי לאכול ופתאום שמעתי 'בום'", סיפרה. "הייתי בטוחה שמדובר בגלגל שהתפוצץ בכביש הראשי, אלא שאז הבנתי שהפיצוץ היה במכונית שלי. מכסה המנוע התרומם. לדעתי, מקור הפיצוץ היה טכני". 

עם קבלת הדיווח על האירוע, כוחות מד"א ומשטרה הגיעו אף הם לזירה והחלו לחקור את הנסיבות. במשטרה העריכו בתחילה כי מדובר בתקלה, אולם לאחר מכן טענו כי קיים חשד שהפיצוץ התרחש על רקע פלילי.

"אני לא יודעת מה גרם לפיצוץ", אמרה צנעני שנשאלה בנוגע לרקע לאירוע. "המשטרה הגיעה למקום בשל חששם של האזרחים. בשלב הזה, אני רק יכולה להודות על כך שלא הייתי בתוך האוטו וניצלתי מהאירוע".  

בהכנת הידיעה השתתפו ברהנו טגניה, יונתן ריגר וגלעד שלמור.