נדב סלע, החשוד ברצח אשתו דור כרסנטי ז"ל, שניים מילדיו - בנימין ויוסף - ובן השכנים נחמן עתיה במושבה מגדל, הובא הבוקר (רביעי) לדיון בהארכת מעצרו. עוד בטרם כניסתו לאולם, המשיך סלע להציג את עצמו כסובל מאי-שפיות ואמר לעיתונאים מחוץ לאולם הדיונים כי הוא "חתול" וכי ביצע את המעשה משום ש"חטא באשת איש".  בית המשפט האריך את מעצרו של סלע ב-15 ימים ושלח אותו להסתכלות פסיכיאטרית.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הרצח המזעזע התרחש ביום שבת בשעות הצהריים.שכנים דיווחו למגן דוד אדום ולמשטרה על נתן עתיה בן ה-10 שמסתובב פצוע ברחובות. כשנכנסו לבית ממנו נמלט גילו את רעייתו של סלע, דור כרסנטי, כשהיא ללא רוח חיים ולאחר מכן את שני בניה - בנימין בן ה-8 חודשים ויוסף בן השנתיים. צוותי מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותם של הארבעה.

דור כרסנטי ז
דור כרסנטי וילדיה ז"ל | צילום: חדשות
נחמן עתיה ז
נחמן עתיה ז"ל | צילום:

בזמן הארכת מעצרו הראשונה אמר עו"ד ארז מושקוביץ, המייצג את סלע מטעם הסניגוריה הציבורית כי "מדובר בטרגדיה קשה. בית המשפט הפנה את החשוד לפסיכיאטר המחוזי שישקול הסתכלות פסיכיאטרית בתנאי אשפוז".

לחדשות 2 נודע כי האב החשוד ערך ככל הנראה תכנון מקדים לאירוע המזוויע. לפני שלושה חודשים, במיקום לא רחוק מבית המשפחה, ביצע החשוד תאונת דרכים עצמית והתהפך עם מכוניתו. הוא לא נפגע, אך בתקופה שלאחר התאונה הוא הקפיד להשמיע אמירות בסגנון "חבל שלא נהרגתי". אז גם עלה החשד שהתאונה בוצעה בכוונה תחילה.

יחד עם זאת, בימים האחרונים, כך מתברר, הוא נפרד לשלום מכמה מחבריו, ביקש מהם סליחה אך לא פירט באשר לאמירות המוזרות. הפרט הזה קיבל היום אישוש מכיוונה של אמה של דור, רווית, שאמרה כי היא "בטוחה במיליון אחוז" שהחשוד ביצע את המיוחס לו בכוונה תחילה. "הוא הלך ונפרד מאנשים. רק בערב יום שישי הוא ישב אצלי בשולחן וביקש סליחה מהחתן שלי דניאל. אמר לו: 'סליחה אם פגעתי, סליחה אם דיברתי לשון הרע' וגם נפרד מאנשים אחרים ביישוב".