עובדת חברת ביטוח גדולה הודתה שגנבה מדי חודש בין 35 ל-40 אלף שקלים מהחברה בה היא עובדת. על פי החשד, היא גנבה יותר ממיליון שקלים בסך הכל. העובדת ניצלה את עבודתה במחלקת התביעות של ביטוחי הבריאות, שם פברקה תביעות, אחר כך, ימי אשפוז וניתוחים והעבירה כספים לחשבונות הבנק שפתחה. "אין אף אחד במחלקה פה שמגיעה לרמה שלי", סיפרה העובדת. "בגלל זה זה היה נורא קל, בגלל זה אני חשבתי על זה. זה כסף קל, זו אפשרות קלה".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בחברת הביטוח חשדו והפעילו את חברת החקירות "וייצמן-יער". החוקרים עלו על המעילה וכשאימתו את העובדת עם הראיות היא הודתה מיד. בתחילה ניסתה לטעון שגנבה בשל הסתבכות כלכלית בשל שיפוצים בביתה, אח"כ טענה כי חברתו של בעלה נקלעה לקשיים, בהמשך הודתה כי בעלה מכור להימורים. "הימורים בקטנה, כאילו, טוטו, לוטו, ופיס וכאלה, יש", הסבירה העובדת. "הימורים שמעבר לזה, לא, אני מכירה את בעלי".

כשברשותם תיק חקירה עשיר ומהודק, פנתה חברת הביטוח למשטרה. באופן מדהים, חרף ההודאה המפורטת של העובדת, קיבלה חברת הביטוח לפני כמה חודשים הודעה מהמשטרה לפיה התיק נגד העובדת הזו נסגר בשל חוסר עניין לציבור. העובדת, אפילו לא זומנה לחקירה במשטרה. מתברר שדי משתלם לגנוב במדינת ישראל.

מהמשטרה נמסר בתגובה: "לאחר התלונה נדרשו השלמות חקירה מהותיות. היחידה החוקרת פנתה יותר מ-6 פעמים לחברת הביטוח, אך זו סרבה לשתף פעולה או למסור את החומרים הנדרשים. בסיום החקירה החליטה הפרקליטות לסגור את התיק. נציין שלא הוגש ערר מטעם חברת הביטוח על החלטה זו".