בתוך שעה - שני אירועי ירי בחיפה: גבר כבן 45 נהרג ואדם נוסף נפצע קשה היום (שלישי) בשתי זירות שונות. ברחוב העצמאות נורה גבר שנפצע קשה ופונה לבית החולים. החשוד נמלט מהמקום וכוחות משטרה מנסים לאתרו. כעבור פחות משעה נפגע אדם נוסף מירי ברחוב הגיבורים ונפצע אנושות. צוות מד"א נאלץ לקבוע את מותו בזירה. שני קורבנות הירי אינם מוכרים למשטרה, וזו פתחה בחקירת נסיבות הירי ובודקת האם יש קשר בין שני המקרים. מסתמן כי הרקע לשני האירועים פלילי.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

סמוך לשעה 9:30 התקבל במד"א דיווח על פצוע כבן 40 ברחוב העצמאות. חובשים ופרמדיקים שהגיעו למקום העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו לבית החולים רמב"ם עם מספר פצעי ירי.

קצת אחרי השעה 10:00 התקבל במד"א דיווח על פצוע ירי נוסף ברחוב הגיבורים. הפצוע, גבר בן 45, טופל על ידי חובשים ופרמדיקים שביצעו בו פעולות החייאה בשטח, ונאלצו לקבוע את מותו.

נבדק קשר בין המקרים (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)
נבדק קשר בין המקרים | צילום: תיעוד מבצעי מד"א

"כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 45 שוכב על שפת המדרכה כשהוא סבל מפצעי ירי בפלג גופו העליון", אמר פרמדיק מד"א רז דיאמנד. "הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו להעניק לו טיפול רפואי ראשוני וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות אבל לצערנו הפציעה הייתה קשה מאוד ונאלצנו לקבוע את מותו בשטח".

"הוא דפק ריצה ונעלם בשניה"

מירי, בעלת עסק שנמצא סמוך לזירת האירוע ברחוב הגיבורים, מספרת על רגעי הירי. "רציתי לפתוח את התריס ושמעתי יריות", אמרה. "ראיתי את היורה יורה שני כדורים במבוגר דתי שנפל על הרצפה שבדיוק עבר. מיד רצתי לסגור את הדלת של העסק ובאותה שניה הוא עמד שם. ואז ראיתי שהוא דפק ריצה ובשנייה נעלם מהעיניים".