דיירי בניין מגורים בראשון לציון פונה הערב (שלישי) מדייריו בעקבות מטען חבלה שהתגלה באחת הדירות. חבלני משטרה הוזעקו למקום לאחר שאחד החשודים בפרשת הפעלת מטענים נגד ידוענים סיפר לחוקריו כי הסתיר מטען בדירה המדוברת. בעקבות הדיווח הגיעו חבלני המשטרה למטען וכעת פועלים לנטרלו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"בהמשך לפרשיית המטענים הנחקרת במחוז ת"א, הערב התגלה מטען חבלה בדירה ריקה בראשל"צ", מסרה המשטרה. "דיירי הבניין התבקשו לפנות את הבניין עד לסיום עבודת החבלנים במקום. החקירה נמשכת".

רק לפני ארבעה ימים הונח מטען חבלה ברכבו של הכדורגלן קובי מוסא, על ידי חשודים כחברים בחוליה שהניחה מטענים למפורסמים ובהם גם מרגלית צנעני ואיש העסקים מאיר שמיר. בשבוע שעבר הוארך מעצרם של אבנר הררי ושל חשוד נוסף במעורבות בהנחת מטענים ברכבו של מוסא, של הזמרת מרגלית צנעני ושל איש העסקים מאיר שמיר.במשטרה מעריכים כי מדובר בחוליה, שהררי עמד בראשה, שקיבלה עבודות מגורמים שונים להנחת המטענים.

העבריין המוכר אבנר הררי השתחרר לא מכבר מהכלא, וכעת נעצר שוב. צוות חקירה מיוחד ביחידה המרכזית של משטרת תל אביב, שהחל להתחקות אחר המטענים שהונחו במכוניתו של מאיר שמיר, ליד מקום עבודתו וליד ביתו בדצמבר האחרון, קישרו את המקרים למטען שהונח במכוניתה של מרגלית צנעני באזור לפני כחודש.