"הכול עלה בלהבות, קרה לנו נס" - כך תיארה אמה של יזמית הנדל"ן ענבל אור את הרגעים בהם פרצה שריפה בביתה במזכרת בתיה. ארבעה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום השיגו שליטה באש ונזק קל נגרם למקום. חקירת המשטרה העלתה כי מדובר בחשד להצתה. בסרטון שהעלתה היזמית עצמה לרשת היא טענה כי גורמים עבריינים מנסים לפגוע בה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"זו היתה שריפה ענקית", תיארה האם. "ענבל אמרה שכל הזמן רודפים אותה, ומנסים לרצוח אותה וכולם ביחד עושים חגיגה אחת על הכסף של הבת שלי. אתמול קרה לנו נס למרות שהוא בא אחרי חנוכה. היינו צריכים כולנו למות".

במשטרה אמרו היום כי עדיין לא ברור אם להצתת בית הוריה של ענבל יש קשר לעסקיה. אך למרות זאת בסרטון שהעלתה היום לרשת, טוענת ענבל אור כי מישהו מנסה לפגוע בה. "עם שלם ישמע את העובדות האמיתיות, את הניסיון לרצח, את הרדיפה, את המשטרה, ואת מע"מ", אמרה.

בסרטון טוענת אור שיש בידיה הקלטות שיוכיחו שגורמים עבריינים עקצו אותה וסיבכו אותה בחובות ולכן סיבכה היא את לקוחותיה. "כולם צריכים לדעת ולהיות חשופים לכך, ולעצור את השחיתויות במדינה הזאת", המשיכה. "אני לא צריכה ללכת ולהיות מפוחדת. איך הילדה שלי בת ה-12 אומרת? אמא, גם לקחו לנו את הכול וגם אנחנו מפחדים כל היום".

ענבל אור בבית המשפט. ארכיון (צילום: פלאש 90)
"לא צריכה להיות מפוחדת". אור | צילום: פלאש 90



את ההקלטות עצמן, אור טרם פרסמה. סרטון כמו זה שהעלתה לרשת יכול להעיד על משבר או אולי על קו משפטי חדש שיאפשר לה להתמודד עם כתב אישום עתידי.

יוליאן לוינסון, הדובר של ענבל אור, הבהיר בתגובה לסרטון כי "בתקופה הקרובה צפויים לצאת אל האור לא מעט חומרים אשר מעידים על חפותה של ענבל. הקלטות שונות, צילומים ומסמכים. בנוסף בימים אלו אנחנו מצלמים סדרת דוקו ובה אנו מלווים את כל ההליך. בתקופה האחרונה ענבל מאויימת על ידי מספר גורמים ונעקצה על ידי הקרובים אליה: בימים הקרובים האמת תצא לאור. ענבל אישה מאוד כשרונית אשר נקלעה לסיטואציה מאוד קשה ותצא ממנה בקרוב מאוד".