שעות לאחר ניסיון הרצח המזוויע שהתרחש בבניין בו הם מתגוררים, השכנים המומים: פציעתה באורח אנוש של דיירת בבניין ברחוב כצנלסון בבת ים היום (ראשון) לאחר שבעלה הלם בה בפטיש, עורר תדהמה בקרב הדיירים, שמכירים את בני הזוג - ולא חשבו שמקרה כזה יכול לקרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

דני, שמתגורר בבניין, סיפר לחדשות 2 Online: "שמעתי את הצעקות, עליתי לקומה השנייה, חשבתי שזה יכול להיות אירוע ביטחוני. ניסיתי לפרוץ את הדלת, אנשים התקהלו וצעקו שהוא הורג אותה".

לטענתו, לקח למשטרה יותר מחצי שעה להגיע למקום: "ניסיתי לפרוץ את הדלת והיא הייתה נעולה. כשאני ושכנים נוספים הצלחנו להיכנס, ראיתי את שתי המכות האחרונות של הפטיש. הוא פשוט התיישב על הרצפה. כל הדירה הייתה מלאת דם, והיא הייתה שרועה על הספה".

רועי, שכן נוסף של בני הזוג, סיפר כי הם "האנשים הכי נחמדים בעולם. לפעמים הם היו רבים, אבל לא האמנתי שזה יגיע למצב כזה". הוא טען שהבעל המכה צעק על אשתו שלא נתנה לו לצפות במשחק הטניס שהתקיים באותה השעה.

במשטרה דוחים את הטענות לפיהן ניידת הגיע לדירה כעבור זמן רב - ומוסרים כי לפי המסוף המוחשב, ניידת משטרה הגיעה למקום תוך 4 דקות.

הלם באשתו בפטיש - ופצע אותה אנוש

בשעות הצהריים היום דווח למשטרה על אישה כבת 69 שנפצעה בדירה בבת ים, לאחר שהותקפה במכות פטיש על ידי בעלה, בן 76. כוחות משטרה ורפואה רבים הוזעקו לזירה, ולאחר זמן קצר הבעל נעצר.

זירת הרצח, ארכיון
בעלה של הפצועה נעצר | צילום:

ממד"א נמסר כי האישה נמצאה מחוסרת הכרה עם סימני אלימות בפלג גופה העליון בדירה ברחוב כצנלסון בעיר. החובשים והפרמדיקים העניקו לה טיפול רפואי. לאחר שקיבלה טיפול ראשוני בזירה, היא פונתה לבית החולים וולפסון במצב אנוש, כשהיא מורדמת ומונשמת.

יוני טאבאקמן, פאראמדיק מד"א שהגיע למקום, סיפר: "כשהגענו למקום באחד החדרים ראינו אישה מחוסרת הכרה עם סימני אלימות בפלג גופה העליון. הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותה לבית החולים תוך כדי טיפול רפואי מציל חיים".