מכה נוספת לגרסתו של בוכריס (צילום: IDF)
מכה נוספת לגרסתו של בוכריס | צילום: IDF

פרסום ראשון: הפרקליטות הצבאית הודיעה הבוקר (רביעי) גם לעורך הדין של המתלוננת השנייה נגד תא"ל אופק בוכריס, עו"ד גיא פלנטר, כי בבדיקת הפוליגרף נמצא כי מרשתו דוברת אמת. ההודעה מגיעה לאחר שאתמול הודיעה הפרקליטות למתלוננת הראשונה כי בוכריס נמצא דובר שקר בבדיקת הפוליגרף שנערכה לו.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

אתמול דווח כי עורכות הדין של המתלוננת הראשונה, ליאת בהר כהן ואביטל בן-נון, עודכנו על ידי הפרקליטות הצבאית על תוצאות בדיקת הפוליגרף של בוכריס. מדובר במכה נוספת לעמדתו של התא"ל החשוד במספר מעשי אונס ובהטרדה מינית.

עו"ד גיא פלנטר
עורך דין גיא פלנטר | צילום:בצאתו מבדיקת הפוליגרף לא נמסרו לבוכריס או לפרקליטיו תוצאות הבדיקה, אך יומיים לאחר מכן זומן לחקירה שלישית במשרדי מצ"ח ושם הוא עומת עם תוצאות הבדיקה. פרקליטיו של בוכריס סירבו להגיב לדיווח על הבעייתיות של חלק מהתוצאות.

אל"מ אשר הלפרין, הסניגור הצבאי הראשי ופרקליטו של בוכריס, הגיב לידיעה ואמר: "בהתייחס לשורת הפרסומים האחרונים, לרבות הפרסום מהערב אודות תוצאות הפוליגרף, נבקש לציין, שבתקשורת מתפרסמים קטעי מידע, בחלקם מסולפים ומגמתיים, או מבוססים על ציטוטים שאנו מתקשים להאמין כי צוטטו במדויק מפי גורם מוסמך. כפי שחזרנו ואמרנו, אנו מנועים מלהתייחס בשלב רגיש זה לפרטי החקירה, ללא יוצא מן הכלל, על מנת שלא לפגוע בה. למרות הקושי שבדבר, אנו מציעים לכל המעורבים לנהוג בדרך זו".