צעירה נוספת נגד תא
צעירה נוספת נגד תא"ל בוכריס | צילום: חדשות 2

סימני שאלה סביב הפוסט שהעלתה חיילת נגד תא"ל בוכריס: אמש העלתה צעירה לפייסבוק פוסט בו טענה ששלח לה מסרונים מטרידים, לאחר שיצרה עמו קשר בניסיון להתקבל כמזכירה בלשכתו כששימש מפקד חטיבת גולני. אלא שחוסר התאמה בין הזמנים שתיארה לאחר בדיקה שנערכה, מעלה תהיות.  

לעדכונים נוספים והעברת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בפוסט כתבה הצעירה כי פנתה טלפונית לראשונה כשרצתה לשמש כמזכירתו כשהוא היה מפקד החטיבה, אלא שלאחר בדיקה מעמיקה התברר שבתקופה הרלוונטית המתוארת בפוסט - הוא לא היה עדיין מפקד החטיבה. עוד כתבה כי הייתתה חיילת בתחילת השירות, כשלמעשה, היא עמדה כבר להשתחרר כשתא"ל בוכריס מונה לתפקיד הבכיר.

לאחר ששוחחנו איתה וביקשנו שתבהיר את הסתירות בלוח הזמנים, היא העלתה פוסט מתוקן לפייסבוק בו הדגישה כי היא עומדת מאחורי הטענות - ואמרה שייתכן שטעתה בזמנים, וכי תא"ל בוכריס ניסה "להתחיל איתה", כך לדבריה, כאשר היה בתפקיד בכיר אחר בחטיבה ולא מפקדה.

"הוא אמר לי: בואי תהיי המזכירה שלי, יהיה לנו כיף יחד" 

"כשאני הייתי חיילת בצה"ל ממש בתחילת הגיוס שלי מאוד רציתי להיות בגולני", כתבה הצעירה בפוסט שהעלתה אמש. "אחרי כמה בירורים ועקשנות מהצד שלי, הביאו לי את מספר הטלפון הנייד שלו (של בוכריס) כדי שאוכל להפעיל פרוטקציות וכדי שיעזור לי לעבור בסיס...אחרי כמה שיחות וסמסים לא ראויים מהצד שלו התרחקתי וויתרתי", הוסיפה.

"הוא שלח לי סמסים בסגנון בואי ותהיי המזכירה שלי, יהיה לנו כיף יחד. את בטח יפה מאוד וכו'", היא טוענת. "בגלל שכל הפרשה הזאת יצאה עכשיו אני גם נזכרת שיום אחד הוא סימס לי שהוא ראה אותי מרחוק ושאני מאוד יפה. ניסיתי להבין איך הוא יודע הרי לא נפגשתי אתו. אף פעם אבל לא הצלחתי למצוא את התשובה... אם זה היה קורה לי אתו עכשיו, ישר הייתי הולכת להתלונן".

הפוסט של החיילת נגד בוכריס
הפוסט שהעלתה הצעירה | צילום:

פרקליטו של בוכריס עו"ד עודד סבוראי הגיב לפוסט ואמר כי "אין מסרונים כאלה כפי שהיא מתארת, מעולם לא היו". הוא אומר כי ימליץ לבוכריס להגיש תביעה נגד כותבת הפוסט.

חרף הפנייה של התביעה הצבאית ושל אבי המתלוננת הראשונה לצעירות נוספות שהיו קורבן לפנות למשרדי מצ"ח אין כרגע מישהי שכתוצאה מהפרסום מצטרפת לשתי המתלוננות. בשבוע הבא מתכוונים חוקרי מצ"ח לערוך עימות בין הקצין הבכיר לשתי המתלוננות נגדו כל אחת בנפרד ובנוסף, בכוונת חוקרי מצ"ח לערוך בדיקת פוליגרף הן לבוכריס והן למתלוננות.