הותקף רק כי "דיבר הרבה"? תושב תל אביב בן 25 הגיש תלונה במחלקה לחקירות שוטרים בגין תקיפה בתחנת משטרה. הצעיר, שעובד כנציג טכנולוגי בבנק וללא עבר פלילי, טוען כי עוכב לחקירה בתחנת שכונות בת״א והותקף על ידי שוטרים מכיוון שדיבר הרבה והתווכח עם השוטרים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בהקלטה שהגיעה לידי חדשות 2 Online נשמעת שיחה, במהלכה אמו של הצעיר שואלת מה הסיבה למעצר. בהקלטה נשמעת שוטרת אומרת שבנה תקף שוטר ועל כן הוא עצור. שוטר נוסף שהגיע למקום הוסיף שהסיבה היא ש"הבן שלך פלספן ופותח את הפה שלו יותר מדי״ - אמירה שלטענת המתלונן משקפת את הסיבה למעצר ולתקיפה.

האירוע התרחש לפני כחודש, אז ליווה המתלונן את אחיו שזומן לתחנת המשטרה לבירור סביב סכסוך שכנים. מכיוון שאחיו כבד לשון, הוא ביקש לסייע לו. התערבותו בנושא ככל הנראה הובילה לחילופי דברים בינו לבין השוטרים במקום, דבר שהוביל למעצרו, במהלכו הוא נפצע קלות ומשקפיו נשברו.

"לא הבנתי מה עשיתי רע", אומר הצעיר לחדשות 2 Online. "החוקר אמר לי שיש לי זכות לשמור על שתיקה. השבתי לו שאני בוחר להשתמש בזכות שלי לדבר ולהסביר את עצמי מכיוון שלא היה לי עדיין עורך דין, הפריע לו שלא הפסקתי לדבר והוא התחיל לאיים עליי". דברים אלו, לטענתו של הצעיר, הובילו לוויכוחים ולאחר מכן לקטטה ולמעצרו של הצעיר ששוחרר למחרת בבית משפט השלום בת"א.

מהמחלקה לחקירות שוטרים נמסר בתגובה: "הוגשה תלונה והיא נבדקת. טרם התקבלה החלטה בעניין".