פרשת אונס נחשפה במרכז הארץ: נערה בת 13.5 התלוננה בפני בני משפחתה על מעשי אונס חוזרים ונשנים שבוצעו על פי החשד על ידי שני נערים בני 15 מבית ספרה. לאחר שנעצרו הנערים, עלה חשד נוסף כי השניים חשודים בביצוע מעשים דומים בילדה נוספת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירת המקרה עולה כי המעשים התרחשו בגינה ציבורית בשכונה במרכז הארץ. השניים, ביצעו על פי החשד את המעשים במספר הזדמנויות. לפני כשבועיים ניגשה הנערה להוריה וגוללה באוזניהם את מסכת ההתעללויות שעברה לכאורה.

"אני הייתי בסערת רגשות מאוד עמוקה", סיפר אביה של הנערה על הרגעים שבהם שמע על המקרה. "כרגע הכי חשוב לי שהילדה שלי תחזור לשגרה". "אנחנו שבועות בדיוק אחרי המקרה", אמרה אמה של הנערה. "לאט לאט אנחנו מטפסים ומסיקים מסקנות".

לאחר שסיפרה הנערה על המעשים הקשים, המשפחה יצרה קשר עם עורך הדין עדי כרמלי, ובתמיכתו הגישה הנערה תלונה במשטרה. היא מסרה את גרסתה לחוקרים שמיד עצרו את שני הנערים. במהלך חקירתם נשברו הנערים, הודו במעשיהם ונשלחו למעצר בית עד השלמת החקירה.

"כל המשפחה, הסבים והסבתות, דודים ואחיינים - כולם תומכים בה", סיפרו הוריה של הנערה. "בימים הראשונים חיזקנו אותה נתנו לה גב מאוד חזק".

כופר בתמורה לשתיקה

לפני מעצרם של הנערים החשודים באונס ניסה גורם ממשפחות החשודים למנוע מהנאנסת להגיש תלונה בדרך שהפתיעה את משפחתה. בשיחה עם אביה של הנערה, טען כי בטרם הגשת התלונה, קיבל הצעה לתשלום כופר בתמורה לשתיקתו.

עם התפתחות החקירה התפוצצה פרשת אונס בילדה נוספת שגם בה נחשדו שני הנערים. למרות זאת, אביה של הילדה והילדה עצמה נכון לעכשיו לא מוכנים להגיש תלונה במשטרה.

עו
עו"ד עדי כרמלי | צילום:

"מדובר בפרשה קשה, באירוע שהתחיל בבית הספר ונמשך גם לאחר שעות הלימודים", אמר עו"ד כרמלי. "זוהי מסכת של אירועים ולא רק אירוע אחד. אנחנו דרשנו מהמשטרה שתחקור בצורה תקיפה ונחרצת את ההתרחשויות".

המשטרה ממשיכה בחקירת הנערים החשודים בביצוע המעשה. בימים הקרובים מתכוונים החוקרים לזמן לחקירה שני נערים נוספים שעל פי החשד היו עדים למעשי האונס שבוצעו בשתי הנערות.