במשך שבועות ארוכים מעוניינת השוטרת א', שהתלוננה כי הוטרדה מינית על ידי מפקד משטרת באר שבע , להתראיין ולמסור את גרסתה. עד כה מפקדיה במשטרה מנעו זאת ממנה, אך בעקבות עתירה של עורך דינה לבג"ץ - הוחלט להתיר לה להתראיין. בשיחה עם חדשות 2 סיפרה א' על המתרחש בחדרי החדרים של המשטרה ועל הסיפור האישי שלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"כשהייתי בחודש החמישי להיריון שלי, איבגי (ניצב משנה משה איבגי) הגיע לתחנה כמפקד ועשה סבב משרדים", סיפרה. "כשאמרתי לו שאני בחודש חמישי הוא אמר לי שהפנטזיה הכי גדולה שלו זה לעשות סקס עם בחורה בחודש חמישי. הייתי בשוק. איך מפקד תחנה יכול לדבר בצורה כזאת? מעולם לא ציפיתי שזה יבוא מדמות כזאת".

בשלב זה החל נצ"מ איבגי גם לשלוח לה הודעות. "לא סיפרתי לאף אחד. הרגשתי שמשהו לא נראה טוב, אבל אני בן אדם שמתמודד", היא אומרת. התפנית, לדבריה, התרחשה לפני ערב של היחידה. "הייתי לבד עם הילדה בבית וקיבלתי הודעה בסגנון 'תשלחי לי תמונה של מה שאת לובשת בערב'. אז הבנתי שאני בבעיה, שבעצם פה נחצו הגבולות ואני נכנסת למצב מסוכן", היא אומרת בבכי.

"לאיזה כיוון שלא אפרש את זה, הסתבכתי. אם אני אגיד לו לא הוא יכול לעשות לי מעשים שיכולים לקחת את זה למקומות לא טובים ואני בתפקיד שטוב לי כבר הרבה שנים ומפחדת", היא מספרת. "את צריכה להבין את המעמד. הוא מפקד תחנה שכולם אוהבים, הוא מוערך. מולו עומדת שוטרת, אף אחד לא יאמין לי".

נצ"מ איבגי. ארכיון (צילום: חדשות 2)
ניצב משנה משה איבגי | צילום: חדשות 2

"אל תבכי, זה לא נשי בעיניי"

"ידעתי שזאת מלחמה שאפסיד בה, לא משנה מה. גם אם אגיד לו די, ידעתי שיהיו לזה השלכות מאוד מאוד קשות", סיפרה. החששות שלה אכן התממשו כשהחליטה להתלונן על מפקד אחר בתחנה לאחר תקרית אלימה שבמהלכה לטענתה השליך עליה מהדק.

"לבעלי נודע על המהדק והוא צלצל לקצין אג"ם בתחנה. למחרת אני נכנסת לשיחה עם איבגי הוא מתייחס לעניינים שלי עם בעלי. האמנתי לו שיטפל באירוע ויעביר אותו למח"ש". אבל מתברר שבמזכר שהעביר איבגי למח"ש הועברה האשמה בתקרית אליה וכעת רוצים להעביר אותה מתפקידה.

"הוא התחיל לצעוק עלי במסדרון 'אף אחד לא רוצה אותך פה, את לא מבינה?'. הסתכלתי עליו ואמרתי לו 'אני מאוכזבת ממך כמפקד, איך אתה יכול לעשות לי דבר כזה?'. ואז הוא אמר לי 'אל תבכי, זה לא נשי בעיניי' ואני מבינה בתוך תוכי שלא משנה מה אעשה, אכלתי אותה ואין לי איך לצאת מזה, ואם טייחו סיפור של מהדק אז מי אני מול מפקד תחנה?".

תגובת ניצב משנה משה איבגי: "נצ"מ איבגי מעולם לא פגע במי מפקודיו או פקודותיו. נצ"מ איבגי אינו מתכוון להיגרר לזירה התקשורתית וישטח טענותיו כבדות המשקל בשימוע שייערך בפני הגורמים הרלוונטיים".