לאחר שנעצרו חשודים בהשלכת בקבוק התבערה לעבר תומכי יחד מול ביתו של יו"ר המפלגה אלי ישי, מבהירה היום (רביעי) רעייתו ציפי כי "הכל מתנהל כרגיל, זה חלק מהאחריות וההקרבה של העבודה הציבורית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ישי אמרה לחדשות 2 Online כי "עברנו הרבה דברים, והכל בסדר עם כולם ברוך השם". המשטרה עצרה לפנות בוקר שלושה חשודים, ביניהם שני קטינים, תושבי מרכז הארץ, בחשד שהיו מעורבים בהשלכת בקבוק התבערה אמש לעבר המשתתפים בעצרת תמיכה של מפלגת יחד, בהשתתפות ראש המפלגה, ח"כ אלי ישי. 

"חלק מההקרבה". ישי | צילום: חדשות 2

מחקירתם עולה כי השלושה הגיעו אתמול לעצרת התמיכה באלי ישי כנגד הזיופים שבוצעו, לטענת המפלגה, במהלך הבחירות. לפני שהגיעו למקום מילאו שני בקבוקים בבנזין, במטרה להבעיר צמיגים במסגרת המחאה.

לטענתם, הקהל שהשתתף באירוע מנע זאת מהם ובסיום העצרת, לאחר פיזור המשתתפים, נותרו עם שני הבקבוקים, התרחקו כ-150 מטרים מהמקום, שפכו את הבנזין על הכביש, הדליקו אותו ונסעו לביתם. בשעה 12:00 יובאו השלושה לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בירושלים.

תומכי ישי בעצרת מול ביתו | צילום:

במשטרת ירושלים מתייחסים לאירוע בחומרה והחליטו לרכז מאמץ מיוחד על מנת לאתר את מבצע המעשה. בשלב זה לא ברור האם האחראים להשלכת הבקבוק קשורים באופן זה או אחר למפלגת ש"ס, אותה עזב ישי בסערה שהמשיכה ללוות את שני המחנות במהלך מערכת הבחירות האחרונה.