תגובת עורכי דינו של עו"ד הלל בבייב; גלעד מנשה, נדב אלמוג וגיא גור: "מדובר בסכסוך ענקי בין מרשנו לבין כמה לקוחות אשר התאגדו כדי להשחיר את פניו. הטענות מסולפות, ואני מצירים על כך שתוכניתכם נותנת יד לטענות חסרות שחר אלו ומשמשת כלי לפגיעה בשמו ובפרנסתו של מרשנו". 

תגובת עו"ד עומר כהן: "אינני עובד במשרדו של בבייב, אלא רק מייצגו בהליכים משפטיים במידת הצורך. מעולם לא שוחחתי עם הגברת ברמן ואינני רואה כל פסול בכך שהגעתי לביתה כדי להשיב לה את יתרת כספה. מעולם לא התניתי את השבת הכספים בכך שתחזור בה מהסכמתה שסיפורה ייכלל במסגרת התחקיר. כל הטענות בתחקיר מופנות כלפי עו"ד בבייב ולא כלפיי".

תגובת עו"ד אלן כהן: "עו"ד כהן אינו עובד שכיר במשרד בבייב, אלא מי ששירותיו נשכרים מפעם לפעם. הוא פנה כשולחו ומייצגו ולא באופן אישי כמי שקשור בכל צורה ואופן שהם ללקוחותיו. הפנייה לגב' ברגמן נעשתה כדי להחזיר לה את יתרת החוב של בבייב כלפיה".

תגובת משטרת ישראל: "בחודשים האחרונים ניהלה המשטרה חקירה יסודית במישור הסמוי, בעקבות תלונות רבות שהתקבלו נגד החשוד. לאחר קבלת האישורים המתאימים לאור משלח ידו, נעצר החשוד ומעצרו הוארך בבית המשפט. נמשיך לחקור את המקרה ביסודיות כדי להגיע לחקר האמת ולמצות עימו את הדין".