בתחקיר של צמד העיתונאים גיא מרוז ואורלי וילנאי פדרבוש ששודר ברשת 13 נחשפו עדויות נשים שהעידו בעבר כנגד אייל גולן במסגרת פרשת "משחקי חברה", ואז חזרו בהן. כעת, חמש שנים אחרי סגירת התיק המדובר, הן שבו בתוכנית לגרסתן מקורית וגילו כי הסתירו מידע מהמשטרה כמו פרטים הנוגעים לשימוש בסמים, תשלומים שקיבלו ובילויים עם הזמר ואביו, שכבר הורשע במסגרת הפרשה וריצה את עונשו. 

לאחר שידור התחקיר הועלו טענות כבדות על הסתרת עדויות, לכאורה, ושיבוש החקירה מצד אנשיו של גולן, אך למרות כל זאת התיק צפוי להישאר סגור. גורמים המעורים בפרטים סיפרו שאנשים בפרקליטות, שעסקו בתיק לפני חמש שנים, צפו בתחקיר וטענו כי עלו בו טענות חדשות, שלא היו ידועות בתקופה בה הוחלט לסגור את התיק מחוסר הוכחות, וכי לא נחשפה הוכחה חותכת או עילה משמעותית לפתיחת התיק מחדש. 

אייל גולן, מתוך הכתבה של אורלי וגיא
אייל גולן, מתוך הכתבה של אורלי וגיא | צילום: צילום מסך מתוך רשת 13

בעוד עורכי דינו של הזמר עוסקים במרץ בתביעה כנגד אורלי וגיא, אייל גולן עצמו עוד שוהה בברזיל מאז התפוצצות הפרשה, שם מצטלם לעונה החדשה של "גולסטאר", ונדמה שלא רק עם צמד התחקירנים הוא רוצה לסגור חשבון. בפוסט שעלה לעמוד האינסטגרם שלו צירף את הכיתוב "מתחילים שבוע נוסף של צילומים והגעגועים מתגברים לאמא, לילד, לדניאל ולכמה חברים בודדים". הדגש על המילה בודדים הוא כנראה לא מקרי, ומקורבים יודעים לספר כי גולן מאוכזב ממספר חברים בתעשייה שלא התייצבו לצידו.

תגובת רשת 13 להחלטת הפרקליטות: 

"אורלי וגיא הציגו תחקיר מקצועי, מעמיק, ובעל עניין וחשיבות ציבורית עליונה במטרה לענות על שאלות שנשארו פתוחות בעניין הפרשה. אין קשר בין התחקיר לבין ההחלטה של הפרקליטות אם לפתוח או לא את התיק".