ביום ראשון האחרון, זמן קצר לאחר ששוטר תנועה עצר את ליהיא גרינר ונתן לה דו"ח, היא פתחה את הסטורי וביקרה בחריפות את משטרת ישראל. "למה שוטרים במדינה הזאת דפוקים?", אמרה גרינר, "תימני קטן שנראה כמו התחת שלי רושם לי עכשיו דו"ח". זמן קצר לאחר פרסום הדברים, גרינר מיהרה למחוק את הסרטונים מהרשת.

ליהיא הספיקה להתנצל על הדברים שאמרה בשעת כעס, גם ברשתות החברתיות וגם בכלי התקשורת. היא הסבירה שהיא דיברה בלהט הרגע ומתביישת בהתנהגות שלה ולכן בחרה למחוק את הסרטונים, אך כנראה שהתנצלותה של ליהיא לא מספקת את משטרת ישראל, שבשעה האחרונה הוציאה הודעה כי נפתחה חקירה נגד כוכבת הריאליטי.

View this post on Instagram

אני מתנצלת בפני משטרת ישראל אם פגעתי .. פשוט הייתי נסערת מהמקרה ואני לא הייתי מודעת לכך שאסור להחזיק את הנייד , הסיבה שהגבתי ככה כי השוטר שעצר אותי לא טרח להסביר לי או לתקשר איתי כלל.. רק האשים אותי שדיברתי בפלאפון ושהוא כותב לי דוח של 1000 ש"ח, התייחס אליי כדוח בלבד בשביל להשלים את מכסת הדוחות היומית שלו... הייתי נסערת כל כך מעצם העובדה שהתייחס אליי כמו קיר שפשוט התפוצצתי... אם רק היה טורח לדבר איתי כמו אל בנאדם ולהבהיר לי שחל איסור להחזיק טלפון או כוס קפה או כל דבר בזמן נסיעה הייתי משלימה עם זה ומתייחסת לדו"ח כשכר לימוד לפעם הבאה... לא שוחחתי בטלפון... יש לי דיבורית באוטו, לא סימסתי..אני לא אסכן את אחיינית שלי, ואת הבייבי שלי.. ושיפסיקו לדבר שטויות ולהתסיס ברשת על גזענות כי בעלי והילדים שלי תימניים.. אני בטוחה שזה קורה ללא מעט אנשים מדיי יום על הכביש אך אף אחד לא טורח לעשות מזה רעש... ומספיק כבר עם כל ההתייפיפות נפש של כל המקלידים למיניהם .. כל אחד משחק אותה כאילו הם אומרים תודה לשוטר או פקח לאחר שנותן להם דו"ח שעשו עליי עליהום ככה.. ‏לא הייתי צריכה לדבר ככה מאוד... מתחרטת על זה. ‏אחרי שהעליתי את הסרטון ישר הורדתי וכבר יפיצו את זה מהר מדי. ‏תאמינו לי שאני רואה את זה אני ‏נגעלת מעצמי. ‏אנשים עושים טעויות. ‏לא רצחתי אף אחד. זה רק דיבורים וקללות מפגרות. סורי שוב.

A post shared by Lihi Griner (@lihisunshine) on

ליהיא, כך מתברר, כלל לא יודעת על החקירה ושמעה על החרפת הנושא דרך התקשורת. "אני חושבת שזה בכלל לא מקצועי שאני שומעת על זימון לחקירה בלי שאקבל אותו", מספרת ליהיא ל-mako סלבס. "הציבור יודע על זה לפני. אני לא מבינה כמה עוד אפשר להתנצל? אמרתי סליחה בכל גוף תקשורת אפשרי. אני לא מסכימה עם ההתנהגות שלי, הגזמתי ועלו לי העצבים והתנצלתי על זה בתכנית בוקר, לילה ו-8 תוכניות רדיו. זה נראה לי הוגן. מה עוד הם רוצים ממני? אני לא יודעת".

"המשטרה ממש מנצלת את המצב ליחסי ציבור ואני במצב ממש לא טוב ולא מפסיקים לתקוף אותי מכל כיוון על הזימון הזה ואין לי כוח, אני מותשת", אומרת גרינר בשיחת טלפון תוך כדי בכי. "אני פשוט מותשת. אני בסוף אתבע אותם על זה שהם עושים את כל הדבר הזה על הגב שלי והמצב הבריאותי שלי פשוט לא יהיה בסדר".