חיסול פלילי, באמצע הכביש: רוכב אופנוע בן 26, שמוכר למשטרה, נהרג הלילה (בין חמישי לשישי) לאחר שנורה והכלי שלו נפגע ונמעך. התקרית התרחשה ברחוב לוי אשכול בראשון לציון סמוך לשעה 01:00, אז דווח תחילה על תאונת דרכים רגילה במהלכה רוכב אופנוע החליק על הכביש. אלא שתוך זמן קצר התברר שמדובר באירוע פלילי - שכלל גם ירי. עדי ראייה ל-N12: "הוא נסע נגד כיוון התנועה, ועף על רכבים. החשודים שנמלטו כנראה היו ברכב לבן". 

פרמדיק מד"א שטיפל ברוכב סיפר שהאופנוע היה מעוך וכי הוא היה מוטל על הכביש כמה מטרים מהכלי. הצוות הרפואי פינה אותו במצב אנוש ותוך פעולות החייאה לבית החולים אסף הרופא, שם התברר שהוא גם נפגע מירי, וזמן קצר לאחר מכן נקבע מותו.

עם קבלת המידע מבית החולים, פתחה משטרת השפלה בחקירה והחשד הוא שמדובר בחיסול פלילי.
סגן מפקד מרחב השפלה, ניצב משנה אלי פינטו, קיים הערכת מצב שבמהלכה הוחלט להטיל את החקירה על היחידה המיוחדת ללוחמה בפשיעה של המרחב.

פרמדיק מד"א פרדי נחמיה סיפר: "ראינו על הכביש צעיר בשנות העשרים שוכב מחוסר הכרה, במרחק של כ- 5 מטר מהאופנוע שנמעך, הוא סבל מחבלה רב מערכתית ופציעות חודרות, הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו לבית החולים תוך פעולות החייאה כשמצבו אנוש, בבית החולים נקבע מותו".