לאורה לנטינו, האקסית של איציק זוהר, ממשיכה להתייחס לפרשה סביב כדורגלן העבר ולתיעוד הקשה שבו הוא נראה מכה את בת זוגו בחוזקה. אתמול (רביעי) לנטינו נתנה תגובה ראשונה בעמוד האינסטגרם שלה כשאמרה: "קארמה איז א ביץ'" ורמזה על חוויות לא פשוטות גם כן שעברה במערכת היחסים שלה עם זוהר.

מאוחר יותר אתמול, אחרי שקיבלה מבול של הודעות ותגובות, היא יצאה בסשן סטורי נוסף - והבהירה שהיא לא הולכת לדבר בפומבי על הדברים הלא נעימים שחוותה עם זוהר גם היא בזוגיות שלהם. "אני לא הולכת לתת כתבה לאף אחד. אני לא הולכת להגיד לכם ספציפית מה הוא עשה לי ומה הוא לא עשה לי", אמרה לאורה. "הוא עשה לי המון דברים", הודתה והמשיכה: "ואני אף פעם לא דיברתי על זה, וקודם כל אני מתביישת בזה, ואני גם בחיים לא הולכת להגיד את הדברים האלה לאף אחד - ובטח לא לכתבה. יש לו משפחה וילדים, ואני מכבדת אותם". 

לאחר מכן לאורה התייחסה לבת הזוג של איציק - וסיפרה כי ניסתה ליצור איתה קשר על מנת לעזור לה. "את מיטל אני לא מכירה אישית, אבל אני חושבת שהיא יותר חכמה ממני ועוזבת אותו. אני שלחתי לה גם הודעה מה לעשות. אני ממש לא מחפשת שום תשומת לב מהדבר הזה, אתם יכולים להאמין לי שאני מתביישת בזה. אני פשוט חשבתי שקארמה עושה בדיוק את העבודה שלה, כי אני כל השנים האלה לא אמרתי כלום ולא עשיתי כלום לגבי זה, והנה, אלוהים יודע, וזהו". לאורה סיימה את דבריה בבקשה מכולם להניח לה: "בבקשה מעכשיו לעזוב אותי עם זה, כי אני לא רוצה חלק מהעוגה הזו. ממש לא. אני לא עזבתי את ישראל בשביל זה". 

איציק זוהר, לאורה לנטינו (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
איציק זוהר, לאורה לנטינו | צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

כזכור, לאורה ואיציק יצאו יחד כחמש שנים, ואף השתתפו יחד בריאליטי "זוג מנצח". במאי 2022, אחרי חמש שנות זוגיות, שכללו גם הצעת נישואים ואירוסים שבוטלו, השניים החליטו להפריד כוחות. מאז גם איציק וגם לאורה הספיקו להמשיך הלאה, כשלאורה נכנסה למערכת יחסים עם גבור, מעצב שיער מבודפשט, שם היא גם מתגוררת.