כתב אישום הוגש היום (רביעי) לבית המשפט השלום ברמלה נגד כדורגלן נבחרת ישראל בעבר, איציק זוהר, באשמה שתקף את בת זוגו ואיים עליה בדירתם בבאר יעקב. "הוא תקף את המתלוננת שלא כדין, וכן איים עליה בהתנהגותו על מנת להפחידה או להקניטה", נכתב בכתב האישום.

על פי כתב האישום, השניים חזרו מבילוי לילי ונקלעו לוויכוח, שטיבו אינו ידוע. זוהר, אשר היה נתון להשפעת אלכוהול, אחז בה בחוזקה, בזמן שקמץ את ידו הימנית לאגרוף וכיוון אותו לעברה של המתלוננת. נטען שהוא דחף אותה לעבר חלון הזכוכית של מבואת הבניין בניסיון להכניסה פנימה.

מיד לאחר מכן, לפי כתב האישום, אחז זוהר בחוזקה בשערה והכניסה לתוך מבואת הבניין. לאחר שנכנסו התיישבה המתלוננת על רצפת הלובי, בעוד זוהר התקרב אליה בצורה מאיימת. בהמשך הלך לעבר מעלית הבניין כשהשניים ממשיכים להתווכח. הוא שב לכיוונה בעוד היא הלכה לאחור, דחף אותה לעבר קיר המבואה, והיא שכבה על הרצפה. בהמשך יצאו השניים מהבניין.

סנגורו של איציק זוהר, עורך הדין ניר ליסטר: "איציק מעולם לא נהג בדרך לא ראויה כלפי אף אחד אף פעם. הוא לא נחקר בגין העניין הזה ולא נעצר. גם בת זוגו לא הגישה תלונה ולא נחקרה. לא ברור לי למה ואיך הוגש כתב האישום".