כוכב הרשת אלעד לוי, שנעצר לפני כשבועיים, שוחרר למעצר בית בעקבות "קשיים בחומר החקירה". לוי נעצר בחשד שביצע בשנים האחרונות אונס ועבירות מין בשמונה נשים - בהן קטינות. עו״ד שי שורר, שמייצג את אלעד לוי: "כפי שאמרנו ביום הראשון לתיק הזה, תיק חלש שבעיקרו בנוי על בלימה. השחרור היה צפוי".

בדיון הקודם אמר השופט בנימין הירשל דורון: "קשה לעצום את העיניים לקשיים שניתן להבחין בהם בחומר החקירה. מדובר בחקירה מורכבת כאשר דומה שהסוגיה המרכזית שעומדת על הפרק היא סוגיית ההסכמה. אומר בכנות שהתלבטתי אם אין בנסיבות מקרה זה מקום לבחון חלופת מעצר״. היום המשטרה החליטה לשחרר את לוי בהסכמה ובית המשפט קיבל את ההסכמות וקבע כי הוא ישהה במעצר בית ללא פיקוח.

עו״ד שי שורר, שמייצג את אלעד לוי: "אכן היום אלעד לוי שוחרר לביתו, יעשה את החג בחיק משפחתו. אני חושב שזה האיזון הראוי לתיק הזה״.

עו"ד שורר (צילום: חדשות 2)
צילום: חדשות 2

עם פרסום המעצר, אחת המתלוננות פרסמה סרטון נגד לוי: "מברכת את משטרת ישראל על המעצר, מאוד שמחה שנשים נוספות אזרו אומץ והגישו נגדו תלונה". בהמשך הדגישה: "מצפה מהמשטרה לטפל בחומרה בכל התלונות ושתעמיד את כל הכלים הדרושים כדי למצות את הדין. קוראת לכל אישה שנפגעה ממנו שתיגש למשטרה ותגיש תלונה כדי שהצדק שלנו ייעשה".