המשטרה עצרה אתמול (ראשון) נתין זר מחוף השנהב החשוד באונס אישה שיצאה לריצה בשבת בבוקר בחולון. בחקירתו קשר החשוד את עצמו לאירוע ואמר כי היה תחת השפעת אלכוהול. "מדובר בתיק שהוא חלום בלהות של כל אדם", אמרה השופטת היום. מעצרו הוארך בארבעה ימים.

האישה, בת 60, יצאה מביתה למסלול שבו היא נוהגת לרוץ. לדבריה לאחר שהסתובבה ופנתה לחזור, הגיח החשוד מאחוריה ותקף אותה בכך שחנק אותה בצווארה בחוזקה. אז הוא הטיח אותה לרצפה, תוך שהוא מפשיט אותה והחל לאנוס אותה. לאחר מכן החשוד הסתלק מן המקום.

מדוברות המשטרה נמסר כי עם קבלת הדיווח על אירוע האונס הגיעו למקום חוקרי תחנת חולון וחוקרי מז"פ מרחב איילון והחלו באיסוף ממצאים ובפעולות חקירה מהירות. בחקירה נמרצת הצליחו לעלות על זהות החשוד, נתין זר מחוף השנהב בן 25, ושוטרי תחנת חולון עצרו אותו אתמול בשעות אחר הצוהריים בעיר. בחקירתו הוא מסר כי היה תחת השפעת אלכוהול באותו יום ואמר מספר פעמים כי הוא מתנצל על הפגיעה במתלוננת.

השופטת אביטל אמסלם-גלבוע מבית משפט השלום בתל אביב אמרה בעת הארכת המעצר: "מדובר בתיק שהוא חלום בלהות של כל אדם, החשוד מלמד על עצמו שהיה תחת השפעה של אלכוהול ועל כן זיכרונו נפגע, אך כאמור הוא מתנצל וקושר עצמו גם לנתונים נוספים באירוע".