צעירה כבת 20 נדקרה הבוקר (חמישי) ברחוב העליה בלוד. היא פונתה לבית החולים על ידי צוותי מד"א תוך כדי פעולות החייאה, שם נקבע מותה. הקורבן הייתה בהריון מתקדם והעובר שברחמה לא שרד. עדי ראייה סיפרו כי הקורבן נדקרה פעמים רבות לעיני ילדיה, סמוך לגן הילדים שלהם. כ-3 שעות אחרי רצח הצעירה ההרה: נעצרו שני חשודים מלוד ומהפזורה הבדואית, הרקע פלילי.

בבית החולים שמיר אסף הרופא בוצע לצעירה ניתוח קיסרי חירום בניסיון להציל את העובר, אולם לבסוף נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. מבית החולים נמסר: "צעירה בשנות ה-20 לחייה מלוד בהיריון מתקדם הגיעה עם פצעי דקירות רבים למחלקה לרפואה דחופה. הצוותים הרפואיים נלחמו על חייה, בוצע ניתוח קיסרי חירום בניסיון להציל את העובר - אך לצערינו לבסוף, הם נאלצו לקבוע את מותם".

רצח בלוד
נדקרה פעמים רבות לעיני ילדיה, בדרך לגן הילדים. תיעוד הרצח בלוד

במשטרה עדכנו כי שני בני משפחתה של הקורבן, מאזור הפזורה הבדואית ולוד נעצרו בחשד למעורבות במעשה. "כוחות משטרה גדולים הגיעו למקום, אספו ראיות וביצעו מגוון פעולות חקירה. 2 חשודים נעצרו ובסיום חקירתם יוחלט לעניין המשך מעצרם והבאתם לבית המשפט", מסרו במשטרה.

הפרמדיקים של מד"א בני ג'וזף וליעד אגי וחובש רפואת חירום במד"א שמעון פרש, סיפרו: "כשהגענו למקום הייתה המולה רבה סביב הפצועה ששכבה מחוסרת הכרה וסבלה מפציעות חודרות בגופה. מיד הענקנו לה טיפול רפואי והתחלנו לבצע בה פעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים והנשמות, העלינו אותה לניידת הטיפול הנמרץ ופינינו אותה במהירות לבית החולים תוך המשך ביצוע פעולות החייאה כשמצבה קריטי".

בעקבות הרצח עדכנו בעמותת יוזמות אברהם כי 222 ערבים קיפחו את חייהם בשנת 2023. "זאת בנסיבות הקשורות לאלימות ולפשיעה, בתקופה המקבילה אשתקד היו 103 קורבנות", מסרו בעמותה.