תושב ראשון לציון בן 22 המוכר למשטרה נדקר למוות לפנות בוקר (שני) באירוע אלימות ברחוב חנקין בעיר. לפי החשד, אלמונים הגיעו לדירה שבה שהה הצעיר, פרצו את הדלת ודקרו אותו בראשו ובכל גופו. צוות מד"א שהגיעו לזירה מצאו את הצעיר מחוסר הכרה ללא סימני חיים - ונאלץ לקבוע את מותו במקום. המשטרה שהוזעקה גם היא לזירה החלה באיסוף ממצאים בידי חוקי מז"פ ובביצוע סריקות אחר חשודים בירי. הרקע לאירוע הוא ככל הנראה פלילי, החקירה נמשכת.

הדיווח במוקד 101 של מד"א מרחב איילון התקבל בשעה 04:10 לפנות בוקר. הפרמדיקית של מד"א יעל אנקונינה, שהגיעה למקום, סיפרה: "כשהגענו ראינו צעיר כבן 22 מחוסר הכרה, עם פציעות חודרות, ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות, אך הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

סיקור N12

בליל שבת האחרון, נורה למוות מיכאל חסן, תושב נתניה בן 34, לאחר שניסה על פי החשד לדקור שוטרים וחובשים שהגיעו להעניק טיפול רפואי לאימו. המחלקה לחקירות שוטרים פתחה בחקירת נסיבות המקרה. בתיעוד, שצולם במצלמות הגוף של השוטרים, נשמע אחד מהם מורה לחסן להוריד את הסכין שבה אחז, ולאחר שלא עשה כן - ירה בו.

לילה קודם לכן, נקבע מותו של אדיר גאנם בן 25, תושב מרר שבגליל התחתון - שעבד כמאבטח ביתו של ראש עיריית טייבה - ונורה למוות. במהלך עבודתו, אלמונים פתחו באש לעבר ביתו של ראש העירייה - ופצעו את אדיר אנוש. הוא פונה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי, אך שם נקבע מותו.

בשבוע שעבר, גבר בן 40 נורה למוות בעת שתידלק את רכבו בתחנת דלק בכניסה ליישוב יפעת שבעמק יזרעאל. צוות של מד"א שהגיע למקום העניק לו טיפול ראשוני בזירה, אך קבע את מותו בתום פעולות החייאה. המשטרה פתחה בחקירה. באותה היממה בעמק יזרעאל, נקבע מותו של גבר בשנות ה-30 לחייו - שנמצא שוכב בשולי הכביש עם פציעות חודרות. בתום פעולות החייאה שלא צלחו - במד"א נאלצו לקבוע את מותו.