חקירה מורכבת מתנהלת כעת במשטרת תחנת גולן: שני קטינים מיישוב ברמת הגולן נעצרו לפני כשבוע וחצי בחשד לעבירות מין חמורות באישה בשנות ה-40 לחייה תוך ניצול, סחיטה ותקיפה של בנה הצעיר שמתגורר גם הוא ביישוב. דימי אפרצב, ראש מועצת קצרין, התייחס אמש (שני) לאירועים: "גורמי אכיפת החוק חוקרים מקרה פלילי רגיש שאירע ביישוב". 

שני הקטינים חשודים שאנסו את האישה. לדבריה, לאחר שהתלוננה במשטרה, הם שבו אליה ודקרו אותה ברגלה. על פי עדותה, שני הקטינים ניצלו את בנה הצעיר, תקפו וסחטו אותו בדרכים שונות. מעצרם של השניים הוארך עד לסוף החודש - אז ייערך דיון נוסף בעניינם. במהלך הדיון יוצגו ממצאי חקירת המשטרה. נוסף על השניים שנעצרו, נבחן החשד כי ישנם מעורבים נוספים בפרשה.

תושב היישוב שמכיר את פרטי הפרשה סיפר ל-N12: "מדובר באישה חד-הורית שחיה בצניעות עם הילד שלה. שני בחורים צעירים הצליחו להשתלט עליו, ולפני שבועיים החלו להפוך את שניהם ל'שפוטים'. הם הגיעו למצב שהם שולטים בילד. ביקשו ממנו להביא להם את הכסף שלו, וגם איתה עשו משחקים. באירוע האחרון היא נכנסה יחד איתם למקלט ושם הם כלאו אותה, ואירועים חמורים מאוד התרחשו שם ובכלל. הם נעצרו מרגע שהמידע הגיע למשטרה. אביו של אחד החשודים טוען שהכול היה בהסכמה".
 
נבחן החשד כי ישנם מעורבים נוספים בפרשה החמורה. "האירוע נמצא בחיסיון משטרתי ופיקוח אישי שלי ושל הגורמים הרלוונטיים", כתב ראש מועצת קצרין דימי אפרצב. "אני מדגיש כי אין סכנה לציבור. המועצה תמשיך ללוות ולטפל באירוע יחד עם גורמי אכיפת החוק ותעדכן את הציבור לפי הצורך".